کد دسترسی Jeju “کد امنیتی Jeju” اولین تظاهرات عمومی امروز

[ad_1]

[세계연합신문 김수홍 기자] نمایش بیانیه مطبوعاتی Jeju Safety Code ، یک سیستم لیست دسترسی الکترونیکی از نوع Jeju ، از ساعت 20:00 در اتاق وضعیت ستاد ایمنی و ایمنی در استان خودگردان خاص ججو برگزار می شود. .

این تظاهرات با هدف استفاده از کد امداد ججو به روشی شفاف به منظور آشکار سازی روند سریع تحقیقات اپیدمیولوژیک در دسترس عموم است تا ساکنان بتوانند با اطمینان از کد امداد ججو استفاده کنند.

برای جلوگیری از گسترش کرونا 19 ، این رویداد ضمن کاهش تعداد گزارشگران و کارمندان اصلی در این رویداد برگزار می شود.

اداره پاسخ قرنطینه و شرکتهای توسعه دهنده به رهبری لیم ته بونگ ، رئیس تیم ارتقا defense دفاعی ججوو کرونا ، در حدود 15 عضو دولت استانی ججو حضور خواهند داشت و برای خبرنگاران روزنامه قابل دسترسی است ، پخش و اینترنت.

این نمایش تفاوت بین روش موجود لیست دسترسی الکترونیکی ، رمزگذاری اطلاعات شخصی و فضای ذخیره سازی توزیع شده را شرح می دهد.

در این نمایش تقریباً 45 دقیقه ای جزئیات مربوط به کد کمک Jeju ، از جمله explain مبانی و عملکردهای اصلی کد کمک Jeju △ تمایز از روش موجود در لیست دسترسی الکترونیکی acy اقدامات حریم خصوصی in رفع نگرانی های سردرگمی ترافیک. انتظار می رود.

Safe Code یک سیستم لیست دسترسی الکترونیکی است که با شناسایی سریع تاریخچه بازدیدها و شخص تماس تایید شده تاج 19 ، به طور موثر به عفونت جمعی کرونا 19 پاسخ می دهد.

با استفاده از فناوری Blockchain راحت تر از لیست دسترسی الکترونیکی موجود (KI-Pass) است و قدرت آن این است که از مدرن ترین سرویس برای مدیریت قرنطینه استفاده می شود.

به ویژه ، “برنامه موبایل Code Relief” ، که به کاربران اجازه می دهد QR را تأیید کنند ، “سیستم تأیید بررسی اپیدمیولوژیک” ، که به کاربران امکان می دهد تاریخچه بازدیدها و مخاطبین و “سیستم ثبت نام ثبت نام” را جستجو کنند. business ”، که به شما امکان می دهد کد آنلاین QR و صدور آن را اعمال کنید. انتظار می رود از طریق مطالعه سریع تاریخ ، در تحقیقات اپیدمیولوژیک مفید باشد.

پیش بینی می شود که این امر به شما کمک کند تا در صورت نادرست نوشتن رجیسترهای دسترسی کتبی ، اظهارات غلط در تحقیقات اپیدمیولوژیک یا عفونت های جمعی ، فردی که وارد تاسیسات می شود به طور دقیق شناسایی شود.

در فرآیند تأیید اطلاعات بازدید کننده ، می توان از رایانه محقق اپیدمیولوژیک برای درخواست فوری شخص تماس استفاده کرد ، که به وی اجازه می دهد تا سریعاً گروه بندی و قرنطینه شود.

با این کار انتظار می رود که وی بتواند به سرعت در برابر عفونت N در ججو واکنش نشان دهد.

KI-Pass از روشی استفاده می کند که در آن کاربر کد QR یکبار مصرف را از طریق یک برنامه پیام رسان قابل حمل یا سرویس پورتال دریافت می کند ، آن را با یک خواننده اسکن می کند و احراز هویت می کند ، اما کد امنیتی نیاز دارد که دستگاه با چاپ یک کد QR منحصر به فرد برای هر مکان آماده شود مربوط به کار. از بار اقتصادی نیز می توان کاسته شد.

از طرف دیگر ، کاربرانی که از تسهیلاتی که Jeju Relief Code در آن نصب شده است بازدید می کنند ، می توانند پس از جستجوی “Jeju Relief Code” در فروشگاه Google Play (Android) یا App Store (iOS) ، آن را نصب کنند. وقتی برای اولین بار ثبت نام می کنید ، می توانید با گرفتن کد QR هویت خود را تأیید کنید.

از 21 دسامبر سال گذشته مورد استفاده جدی قرار گرفته و از 19 ژانویه ، 8121 واحد نصب شده و 124،428 برنامه کاربر نصب شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *