کره شمالی در ماه های آینده در معرض کمبود شدید غذا قرار دارد جهان

[ad_1]

به طور خاص ، یونهاپ در 7 ژوئیه با استناد به گزارشی در وب سایت سیستم جهانی اطلاعات و هشدار سریع فائو ، گفت كه پیش بینی می شود كره شمالی در سال 2021 حدود 6/5 میلیون تن غذا تولید كند.
کره شمالی با این تعداد به 1.1 میلیون تن غذا اضافی برای تأمین مایحتاج کل مردم نیاز دارد. اگر 205000 تنی که دولت قصد دارد وارد کند را اضافه کنید ، طبق گزارش فائو بعید است که این کشور حدود 860،000 تن غذا داشته باشد.

کره شمالی در ماه های آینده در معرض کمبود شدید غذا است - عکس 1

رهبر کیم جونگ اون از مزرعه بازدید می کند.

در این گزارش آمده است: “اگر این كمبود با واردات یا كمك های خارجی جبران نشود ، ممكن است خانوارها از اوت تا اكتبر دوره قحطی شدید را تجربه كنند.”
همچنین ، طبق این گزارش ، یک مطالعه در کره جنوبی تخمین می زند که کره شمالی در سال 2021 با 1.3 میلیون تن غذا کمبود داشته باشد. طرف کره شمالی گزارش FAO را تأیید یا اظهارنظر نکرده است.
کیم جونگ اون ، رهبر کره شمالی در طی اجلاس سران در ماه ژوئن اذعان کرد که وضعیت مواد غذایی در انسان به دلیل اثرات طوفان و سیل وخیم تر شده است.
به گزارش کره تایمز ، گرچه ادعا می کند موارد Covid-19 را ثبت نکرده است ، کره شمالی نیز به دلیل همه گیری به دلیل دستورهای دقیق کنترل مرز با مشکلات زیادی روبرو است. این امر همچنین بر دسترسی پیونگ یانگ به منابع خارجی کالا تأثیر می گذارد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *