کره شمالی نیز تصمیم گرفت در سال جدید سیگار را ترک کند؟ … هشدارهای سیگار کشیدن و وسایل کمکی سیگار کشیدن در همه جا رواج دارد

[ad_1]

کره شمالی از عکس های هشدار دهنده برای هشدار به مردم در مورد خطرات سلامتی برای کمک به افراد در ترک سیگار استفاده می کند. (Capture’echo)

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار سئو یون کیم = افراد سیگاری زیادی هستند که تصمیم دارند هر سال جدید سیگار را ترک کنند. کره شمالی ، که حتی اخیراً قانونی را برای ممنوعیت استعمال سیگار به تصویب رسانده است ، ساکنان را نیز برای جشن سال نو به روش های مختلف ترک سیگار ترغیب می کند.

در روز بیست و پنجم ، رسانه های تبلیغاتی اکو فعالیت های مقابله با استعمال دخانیات را که بیشتر توسط مرکز تحقیق و توزیع برای ترک سیگار انجام می شود ، ارائه دادند.

مکمل ها و غذاهای سالم نیز به طور گسترده ای در کره شمالی برای ترک سیگار استفاده می شود.

کمک نماینده برای ترک سیگار “تخم مرغ تخم مرغ برای افراد غیر سیگاری” است. این تخم مرغ گوزن مانند سفید از گیاهان دارویی به عنوان ماده اصلی تهیه شده و “غذایی سالم است که ضمن بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن به شما در ترک سیگار کمک می کند.” گفته می شود افراد زیادی هستند که به دنبال آن هستند ، اگرچه بیش از 10 سال است که توسعه یافته است.

همچنین یک “وصله نیکوتین” وجود دارد که می گوید اگر آن را روی پوست خود بچسبانید ، دیگر تمایل به سیگار کشیدن ندارید.

همچنین انواع مختلفی از غذاهای سالم که با مواد طبیعی درمانی مانند Hwanggyeong Pinnersam و چای الکلی تهیه می شوند وجود دارد. در این میان ، “چای نمک اساسی” “یک غذای سالم طبیعی است که از طریق استخراج مواد فعال درخت اصلی نمک تولید می شود ، که به طور گسترده ای در درمان بیماری های مختلف و مواد فعال درخت نمک ساقه با فناوری ثبت شده تولید می شود.”

مکمل ها و غذاهای سالم نیز در کره شمالی برای ترک سیگار بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. (Capture’echo ‘)

Band-Aid Nicotine ، ساخته شده توسط کره شمالی. (“با مردم ما”)

همچنین یک کمپین ترک سیگار با استفاده از یک تصویر هشدار دهنده از سیگار کشیدن وجود دارد. کره شمالی سیگار کشیدن را با ارسال عکس هایی در مورد خطرات مختلف سلامتی و نشانه هایی از عدم سیگار کشیدن در مکان های عمومی کنترل می کند.

Seon-teon ، پوستر ترک سیگار ، به افراد کمک می کند تا تصمیم بگیرند که سیگار را ترک کنند. تلفن موجود در رسانه ها تصویر خانواده ای را نشان می دهد که نوزاد را در آغوش گرفته و “به آنها اجازه دهید سیگار را برای آینده ترک کنند” تشویق می کند.

مرکز تحقیقات ترک سیگار سلامت سیگاری ها را تشخیص داده و از طریق مشاوره در مورد چگونگی ترک سیگار مشاوره می دهد.

کره شمالی برای ترک سیگار به پوستری نگاه می کنند. (Capture’echo)

مرکز تحقیقات ترک سیگار ، که شرایط سلامتی افراد سیگاری را تشخیص می دهد. (Capture’echo ‘)

فعالیت های مبارزه با استعمال دخانیات کره شمالی از زمان لازم الاجرا شدن قانون سیگار کشیدن در ماه گذشته شدت گرفته است. کره شمالی با گسترش مناطق سیگار کشیدن و افزایش سرکوب در کاهش مصرف سیگار تهاجمی است. داروها و غذاهای کاربردی مورد نیاز برای درمان ترک سیگار نیز در دست تولید است.

همچنین گزارش شده است که ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) باعث آگاهی کره شمالی از سلامتی خود شده است.

مرکز تحقیقات غیر سیگاری (“اکو”) ، مرکز فعالیت های ضد سیگار کره شمالی © اخبار 1

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *