کره وسترن پاور برای هشتمین مدرسه وپیس وسترن همدردی و مربی تولید می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] دولت کره (رئیس جمهور کیم بیونگ سوک) در تاریخ 27 ژانویه مراسم فارغ التحصیلی از هشتمین مدرسه وپیس غربی در مقر Taean در چونام را برگزار کرد. وسترن همدلی ویپیس مدرسه نماینده برنامه اشتراک آموزش توسعه غربی است.

در این روز ، وسترن پاور به هشت استاد راهنمای دانشگاه که با تمام وجود از 11 تا 27 ژانویه کل دوره برنامه Wipis را هدایت می کردند ، یک گواهی پایان دوره و بورس تحصیلی ارائه داد. بعلاوه ، با توجه به توزیع کرونا 19 تا 36 دانش آموز راهنمایی در مدارس ابتدایی که این برنامه را به پایان رسانده اند ، گواهی نامه از طریق مدرسه وابسته به روشی غیر شخصی تحویل داده شد.

Wipis School 8 به دلیل سومین بیماری همه گیر کرونا 19 در سال جاری تعداد فعالیت ها و کارمندان خود را نسبت به قبلی کاهش داده است. مربیان تحت شعار “به اشتراک گذاری امروز از طریق یادگیری دیروز” برنامه های مختلفی مانند موضوع گرایی ، تحقیقات شغلی ، آموزش سنتز خلاق و تبادل عاطفی را با 36 مربی از دانش آموزان دبستان در Taean انجام دادند. همچنین ، “کنسرت جینرو” برای 22 دانش آموز دبیرستانی برای ارائه مشاوره در زمینه ورود به دانشگاه و مسیرهای شغلی برگزار شد.

وسترن پاور برای پرورش استعدادهای آینده در Taean برای اولین بار برنامه مدرسه Wipis را راه اندازی کرد و در دوره هشتم فعلی در مجموع 1454 نفر (136 مربی و 1318 راهنما) به دنیا آورده است. او همچنین جایزه بزرگ را از آن خود کرد.

یک مقام وسترن پاور گفت: “ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا با تقسیم مداوم آموزش دائماً در حال تحول و تغییر ، به جوانان منطقه خود کمک کنیم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.