کمپین JUBKING برای شب سال نو با ساکنان Buk-gu و سازمانهای مرتبط آغاز شده است

[ad_1]

[세계연합신문 조희동 기자] در 5 فوریه) مرکز مراقبت اداری 1 دونگ سانگ یوک ، بوک گو ، داگو (به زودی دونگ جانگ کیم چا) به احترام سال نوی قمری ، یک جشن جابکینگ با ساکنان و سازمان های مرتبط در منطقه 1 دونگ سنگ یئوگ انجام داد بزرگترین تعطیلات ملت ما.

در این کمپین ، 80 نفر از ساکنان و سازمانهای وابسته (8 گروه ، از جمله کمیته دائمی خودمختاری) در این کمپین شرکت کردند تا فضای مطبوعی را برای مراجعین و ساکنان بازدید کننده از سنگیه 1 دونگ فراهم کنند.

JUBKING مخفف “take (garbage) and walk” است و به روشی اطلاق می شود که در آن ساکنان خانه من و جلوی مغازه من را تمیز می کنند ، برخلاف سالهای گذشته که در آن کارهای تمیزکاری گسترده انجام می شد.

هر یک از اعضای گروه ، از جمله رئیس کمیته خودگردان 1 دونگی سانگ یوک (لی سانگ سانگ) ، یک کیسه زباله را بر اساس حجم خریداری می کند ، اطراف خانه و محل کار خود را تمیز می کند و سپس هشتگ (# ) در SNS (سرویس شبکه اجتماعی) “JUBKING” نامیده می شود. منتشر شده.

کیم چا سو ، رئیس Sangyeok 1-dong ، گفت: “من می خواهم از ساکنان و سازمان های مرتبط که قبل از تعطیلات سال نو قمری در مبارزات JUBKING شرکت کرده اند ، قدردانی کنم.” “Sangyeok 1-dong ایجاد خواهد کرد تمیز کردن محیط شهری از طریق فعالیتهای مستمر برای حفظ محیط زیست. من تمام تلاشم را برای انجام آن انجام خواهم داد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *