کمکهای ویژه ای به شعبه Gyeongnam از صلیب سرخ کره در سانچئون گونگ ارائه می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] سانچئونگ-گون در تاریخ 21 اعلام کرد که 1 میلیون وون برای “کمک ویژه برای تقسیم امید صلیب سرخ در سال 2021” به صلیب سرخ کره و شعبه گیونگام تحویل داده است.

در مراسم تحویل کوون یانگ گئون ، رئیس شهرستان سانچئونگبو ، رئیس شورای منطقه سانچئونگ-گون ، هئو دو یی ، ایم گون بن ، دبیر کل شعبه کره ای شعبه کیونگنام و پارک چول وو ، رهبر تیم حضور داشتند. برای همکاری های اجتماعی

Sancheong-gun در دسامبر گذشته یک کمپین جمع آوری کمک مالی برای صلیب سرخ آغاز کرد و 93 درصد اهداف خود را تا 20 ژانویه افزایش داد. این شهرستان به عنوان یک موسسه عالی جمع آوری کمک مالی برای مشارکت فعال در کمپین های جمع آوری کمک مالی هر ساله رتبه بندی می شود.

یک مقام نظامی گفت: “من از سخت کوشی اعضایی که هر ساله به عشق و کار داوطلبانه همسایگان خود وقف می ورزند ، به رغم شرایط دشوار به دلیل طولانی بودن تاج 19 قدردانی می کنم. ما بر فعالیت های فعال امسال اصرار داریم.”

هئو دو یی ، رئیس شورای منطقه سانچئونگ-گون ، گفت: “من خوشحالم که می توانم از طریق کمک های ویژه به همسایگان نیازمند کمک کنم. ما همچنان در گسترش فرهنگ اهدای کمک و کمک به همسایگان نیازمند خود پیشقدم خواهیم بود. ”

در همین حال ، هزینه های پرداخت شده به صلیب سرخ کره برای فعالیت های مختلف بشردوستانه مانند بلایا و کمک های اجتماعی و همچنین برای یافتن و کمک به خانواده های در بحران در جامعه محلی استفاده می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *