کمیسیون ملی حقوق بشر تحقیقی در مورد رفاه و محیط زیست روستاهای هانسن در سراسر کشور انجام داد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] امروز ، کمیسیون ملی حقوق بشر جلسه ای را در اتاق کنفرانس کمیسیون ملی حقوق بشر مجتمع سجونگ ، به ریاست هیون هی هی جئون ، برگزار کرد تا نظرات سازمان های مرتبط با هانسن مانند فدراسیون کره هانسن و هانسن را بشنود انجمن رفاه کره

کمیسیون ملی حقوق بشر کره در سال جاری مطالعه ای راجع به مسائل رفاهی و زیست محیطی در روستاهای هانسن در سراسر کشور به دلیل اصلاح در محل در روستای هانسن در گیونگجو انجام داده است. همانطور که کمک بهزیستی اضطراری و تنظیمات در محل در سازمان های مرتبط تهیه و مورد نیاز است در این حالت ، بهبود سیستم تشویق می شود.

در این جلسه ، ما پرونده را با هماهنگی در محل روستای Hansen-in در Gyeongju در اکتبر گذشته در میان گذاشتیم ، موارد نقض حقوق بشر مانند رفاه و محیط زیست مردم Hansen-in و اقدامات مختلف برای رسیدگی را مورد بحث قرار دادیم. نقض حقوق بشر در روستای هانسن این. تصمیم گرفتم این کار را انجام دهم

در تاریخ 28 اکتبر سال گذشته ، کمیسیون ملی حقوق بشر کره زمینه ایجاد هماهنگی در محل برای رفاه مسکن و بهبود محیط را برای ساکنان دهکده Gyeongju Hansen فراهم کرد ، که بیش از بیش از 41 سال به دلیل سیاست اسکان مجدد اجباری.

در 19 ژانویه سال جاری ، شورای ایالتی ، به ریاست رئیس جمهور ، تلاش مستمر برای حل مشکل روستای گیونگجو هانسن حتی پس از اصلاح ، به عنوان مثال ، از وزرای دستگاه های مربوطه خواست تا برای اطمینان از حمایت دولت بدون مشکل همکاری کنند.

هیون هی جئون ، رئیس کمیسیون ملی حقوق بشر کره ، گفت: “سایت راه اندازی روستای هانسن این در گیونگجو فرصتی برای مطالعه وضعیت واقعی روستای هانسن این در سال جاری بود. با تشکر صمیمانه از همه افراد درگیر ، از جمله مرد نابینا و کیم این کوون ، رئیس انجمن رفاه کره کره ای هانسن و کمیسیون حقوق ملی ، همه تلاش ما را خواهیم کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *