کمیسیون ملی حقوق بشر کره کمپین تقسیم هدایای سال نو را برای کارمندان دولت آغاز کرده است

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] به احترام سال نو میلادی ، کمیسیون حقوق ملی تصمیم گرفته است که برای کمک به کشاورزان و ماهیگیران کره ای و گروه های آسیب پذیر که از کرونا 19 رنج می برند ، یک جنبش مشترک در سراسر کشور راه اندازی کند.

در تاریخ 27th ، کمیسیون حقوق ملی یک کمپین برای به اشتراک گذاشتن هدایای خوب برای تعطیلات سال نو با مقامات دولتی آغاز کرد ، که محصولات کشاورزی و ماهیگیری کره را از طریق مشارکت داوطلبانه مقامات دولتی کمیسیون حقوق کره خریداری و آنها را به عنوان هدیه تعطیلات به آسیب پذیر اجتماعی است. پرسنل پزشکی که برای غلبه بر تاج 19 تلاش می کنند.

این کمپین برخی سوund تفاهم ها را در مورد تلاش کارمندان دولت برای دریافت هدایای گران قیمت در رابطه با اصلاحیه مصوبه اجرای قانون منع مطالبات ، که به طور موقت دامنه ارزش محصولات کشاورزی و دامی و محصولات کشاورزی و فرآوری شده کشاورزی را به طور موقت افزایش می دهد ، برطرف می کند. اعمال شده به کارمندان دولت. وی با هدف کمک به کشاورزان و ماهیگیران نیازمند با خرید هدایای محصولات کشاورزی و ماهیگیری کره ای در زیر تاج و تقسیم عشق گرم با اقشار آسیب پذیر آغاز شد.

بر این اساس ، کمیسیون ملی حقوق بشر ، که برج کنترل حل و فصل شکایات مردم و بخش مسئول قانون ضد ادعا است ، ابتدا یک کمپین برای تقسیم هدایای خوب آغاز کرد ، وزارت اقیانوس ها و شیلات ، که به دنبال ارتقا consumption مصرف محصولات کشاورزی و دامی است ، تصمیم گرفته است تا در این زمینه مشارکت فعال داشته باشد.

نخست وزیر جئونگ شی گون ، که گزارشی در مورد هدف این کارزار از رئیس جمهور جئون هیون هی در جلسه کابینه در تاریخ 26 دریافت کرد ، همچنین وزارتخانه های دولت را به شرکت فعالانه در این کمپین برای تقسیم هدایای خوب تشویق کرد.

کمیسیون ملی حقوق بشر کره در نظر دارد تابستان گذشته محصولات کشاورزی و دامی را از مناطق آسیب دیده از سیل خریداری کند ، زیرا کارمندان داوطلب شدند و سرمایه ای برای شرکت در یک کارزار خوب تقسیم هدایا جمع کردند و کالاهای خریداری شده برای اقشار آسیب پذیر ارسال می شود.

هیون هی جئون ، رئیس کمیسیون ملی حقوق بشر ، گفت: “این کارزار بدین معنی است که رنج طبقه آسیب پذیر ، که در شرایطی که بحران کرونا 19 طولانی تر است ، استراحت بیشتری نسبت به همیشه خواهد داشت ، از طریق داوطلبانه تقسیم می شود به اشتراک گذاری فعالیت های مقامات دولتی “با شروع موارد بالا ، ما خواهان مشارکت فعال شما هستیم تا تلاش های دولت برای غلبه بر اوضاع بحران ملی از طریق اشتراک به بخش خصوصی گسترش یابد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *