کنسرت ویدیویی ویژه تعطیلات سال نو 녣 بن کنسرت شب تابستانی فیلارمونیک ’

[ad_1]

[세계연합신문 조희동 기자] خانه کنسرت Daegu ویدئوها و محتوای فرهنگی رایگان را برای لذت بردن از تعطیلات سال نو میلادی در کنار خانواده ارائه می دهد. این کنسرت ویدئویی ، که کل خانواده می توانند در تعطیلات سال نو میلادی با هم لذت ببرند ، ساعت 11 صبح روز شنبه ، 13 فوریه در سالن اتاق مجالس سالن کنسرت Daegu به نمایش درآمد و از قبل پذیرفته می شود.

اجرای انتخاب شده برای این کنسرت ویدئویی که آغاز سال جدید است ، “کنسرت فیلم شب تابستانی Nypt Bin” است. کنسرت تابستانی فیلارمونیک وین بزرگترین جشنواره موسیقی کلاسیک روی زمین است که هر ساله در وین ، اتریش برگزار می شود ، جشنواره ای است که به دلیل زندگی شبانه تابستانی زیبا و موسیقی کلاسیک در پس زمینه ، مورد علاقه مخاطبان سراسر جهان قرار می گیرد.

برنامه زنده در این کنسرت ویدئویی در یک رپرتوار براساس تاریخ آمریکا برگزار می شود. آنها برای ایالات متحده نوشته شده اند و ارتباط نزدیکی با سنت موسیقی وین دارند. رهبر ارکستر گوستاو دودامل که مدتها با فیلارمونیک وین کار کرده است ، باتوم را بدست گرفت و سمفونی “از دنیای جدید” و “تبدیل اورتور” ساخته رنرت برنشتاین را اجرا کرد.

خانه کنسرت Daegu توسط شهروندان محبوب است زیرا هر ساله کنسرت ویدئویی ویژه ای را برای سال جدید قمری پخش می کند. شما می توانید از اجرای مجری های کلاس جهانی به صورت رایگان لذت ببرید و می توانید کنسرت را با صدای عالی سالن اتاق به صورت زنده تجربه کنید ، منتهی به مهلت های اولیه درخواست.

خانواده هایی که در خانه می مانند ، به دلیل کرونا 19 از مراجعه به شهرهای خود و بستگان خودداری می کنند و در خانه می مانند می توانند از طریق فرهنگ فرهنگی در فصل تعطیلات از زندگی فرهنگی لذت ببرند. این ارسال از قبل در وب سایت لازم است و در اسرع وقت بسته خواهد شد.

Lee Cheol-woo ، مدیر سالن کنسرت Daegu ، گفت ، “این کنسرت ویدیویی ، آماده شده برای فراهم کردن فرصتی برای لذت بردن از زندگی فرهنگی شهروندانی است که به دلیل کرونا 19 نتوانسته اند با اقوام خود دیدار کنند و از زندگی فرهنگی لذت ببرند ، می توانید ببینید اجراهای مجلل ارکستر سمفونیک کلاس جهانی. از طریق این نمایش ، من امیدوارم که تمام خانواده یک سال نو پر جنب و جوش و یک تعطیلات گرم سال جدید ماه داشته باشند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.