کنگره آمریکا انتخاب آقای بایدن را تأیید می کند ، رئیس جمهور ترامپ قول انتقال قدرت را می دهد | جهان

[ad_1]

“اعلام وضعیت انتخاباتی رئیس جمهور سنا بیانیه کامل رئیس جمهور منتخب و معاون رئیس جمهور ایالات متحده در نظر گرفته می شود ، دوره مسئولیت وی از 20 ژانویه 2121 آغاز می شود و در صورتجلسه جلسات سنا و مجلس نمایندگان گنجانده خواهد شد” مایک پنس ، پس از جمع آوری تمام آرا in در انتخابات.
تأیید اینکه سه رای انتخابی متعلق به آقای بایدن بود ، به او کمک کرد و کمال هریس معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده از 270 فراتر رفت و انتخاب شد.
کنگره آمریكا تایید كرد كه آقای بایدن انتخاب شده است ، رئیس جمهور ترامپ قول داده است كه قدرت را منتقل كند - عکس 1

سنا و مجلس نمایندگان ایالات متحده نتایج انتخابات در جورجیا و پنسیلوانیا را تکذیب کردند. تمام آرا elect انتخاباتی این دو کشور رسماً به آقای بایدن تعلق دارد.

آقای بایدن پس از آنکه بسیاری از طرفداران رئیس جمهور ترامپ در صبح 6 ژوئن (به وقت آمریکا) با آغاز جلسات دو حزب ، شورش در کاپیتول را ترتیب دادند ، در پیروزی تأیید شد.
كنگره آمریكا تأیید كرد كه آقای بایدن انتخاب شده است ، رئیس جمهور ترامپ وعده داده است كه قدرت را انتقال دهد - عکس 2

جلسه پس از آن به دلیل عدم امکان ایمنی نمایندگان مجلس در ساختمان مجلس به مدت چند ساعت به تعویق افتاد. جلسه حدود ساعت 20:00 روز 6 ژوئن (به وقت آمریکا) از سر گرفت.

رئیس جمهور ترامپ وعده داده است که پس از تأیید پیروزی بایدن از سوی کنگره آمریکا ، قدرت را تحویل دهد. ترامپ گفت: “اگرچه من کاملاً با نتایج انتخابات مخالفم و نمی توانم واقعیت را درک کنم ، اما تحویل قدرت در تاریخ 20 ژانویه سازماندهی می شود.”
كنگره آمریكا تایید كرد كه بایدن انتخاب شده است ، رئیس جمهور ترامپ وعده داده است كه قدرت را منتقل كند - عکس 3
پرزیدنت ترامپ همچنین تأكید كرد كه تصمیم كنگره آمریكا “پایان اولین دوره شگفت انگیز تاریخ رئیس جمهور آمریكا را نشان داد.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *