کواک سنگ ووک ، اجرای بودجه شهردار اوسان “دفاع اقتصادی” ارتقاrong قوی

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهردار اوسان ، كواك سانگ ووك ، هنگامی كه گزارشی در مورد موضوعات اصلی معلق در سال 2021 دریافت كرد ، از طریق اجرای سریع بودجه ، دستور قرنطینه اقتصادی را صادر كرد.

Osan City تصمیم گرفته است که وضعیت کرونا 19 طولانی شده باشد و به ویژه در کلان شهرها ، به دلیل مرحله 2.5 فاصله اجتماعی ، مشاغل به طور قابل توجهی کاهش می یابد و وضعیت آسیب به صاحبان مشاغل کوچک و افراد مستقل ناامید کننده است ، بنابراین شهر باید هر کاری که می توانید انجام دهید.

شهردار کواک تأکید کرد که “در مقام 18 در استان در نتیجه اجرای سریع مالی محلی در سال 2020 ، گفته شد که کارمندان دولت سخت کار کردند ، اما با توجه به ویروس کرونا ، کمبود زیادی برای اقتصاد محلی وجود داشت و ما مجبور شد با کوشش بیشتری کار کند پروژه های بزرگی مانند مرکز ورزشی فرهنگی مجتمع ، پارک تم برای مینیاتور ، پارک تم برای حیوانات همراه و مجموعه Namchon-Dong در حال اجرا هستند. از آنجا که اکثر پروژه ها در سال جاری به اتمام رسیده اند ، اطمینان از اجرای بودجه زیادی نیز وجود خواهد داشت. من خواستار اعدام شدم.

علاوه بر این ، این شهر تمام منابع موجود مانند خرید زودهنگام کالاهای عمومی مختلف ، برگزاری مراسم قرنطینه و سفارش زودهنگام خدمات و پروژه ها را بسیج می کند. Osan City قصد دارد 190 میلیارد بوی بد را به شدت اجرا کند ، که حدود 60 درصد از 3158 میلیارد هدف بدست آمده برای اجرای سریع امسال است.

سرانجام ، شهردار كواك سانگ ووك و همه مقامات دولتی قول دادند كه تمام تلاش خود را برای تأمین آسایش شهروندانی كه از نظر اقتصادی از كرونا 19 رنج می برند و كمك به اقتصاد محلی در بحران از طریق اجرای شدید بودجه در نیمه اول انجام دهند

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *