کووید -19 در جنوب شرقی آسیا: روز رکورد آلودگی در تایلند ، تعداد قربانیان در کامبوج | جهان

[ad_1]

وزارت بهداشت تایلند در 23 ژوئیه 14 هزار و 575 مورد دیگر کووید -19 را در 24 ساعت ثبت کرد که به جز 114 مورد مرگ ، بالاترین رقم از زمان شروع همه گیری است. به طور خاص ، این رکورد تعداد متوالی موارد در 2 روز است ، پس از ثبت 13655 مورد و 87 مرگ در 22 ژوئیه.
Covid -19 در جنوب شرقی آسیا: روز ثبت عفونت در تایلند ، تعداد کشته ها در کامبوج - عکس 1

مردم در صف انتظار برای دریافت واکسن کووید -19 در خارج از مرکز ایمن سازی مرکزی در بانکوک ، تایلند ، در 22 جولای هستند.

تایلند از اول آوریل با موج سوم عفونت ها روبرو است و در حال حاضر در مجموع 467،707 مورد و 3،811 مورد مرگ در طول همه گیری ثبت شده است.

در کامبوج ، وزارت بهداشت 34 کشته دیگر بر اثر کووید -19 در 23 ژوئیه ثبت کرد که بیش از 14 نفر در مقایسه با تعداد جان باختگان جدید کووید -19 که دیروز اعلام شد ، افزایش داد و مجموع جان باختگان را به 1222 نفر رساند. این بالاترین رقم است تعداد مرگ و میر ناشی از کووید -19 در کامبوج از ابتدای هفته در روز. بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از کووید -19 در روز از ابتدای شیوع این بیماری در کامبوج ، 39 مورد در 15 ژوئیه ثبت شده است.

علاوه بر این ، وزارت بهداشت کامبوج اعلام کرد که 825 مورد دیگر مبتلا به کووید -19 وجود دارد که نسبت به تعداد موارد جدید اعلام شده دیروز اندکی افزایش یافته است و تعداد کل عفونت ها را به 71244 نفر رسانده است.

کووید -19 در جنوب شرقی آسیا: روز رکورد آلودگی در تایلند ، تعداد قربانیان در کامبوج افزایش یافت - عکس 2

دوچرخه سواران خود را آماده می کنند تا در حریق آتش سوزی در پنوم پن ، کامبوج ، غذا و لوازم اهدایی Cyclone Community Kitchen را با کارگران خیابانی به اشتراک بگذارند.

بر اساس گزارش Khmer Times ، از بین عفونت های جدید ، 355 مورد گزارش شده است که نشان می دهد واردات روزانه همچنان بالا است و کارشناسان کامبوجی را نگران کرده است که این عفونت ها می توانند نوع دلتا را حمل کنند.
رویترز در تحولی دیگر گزارش داد که فیلیپین برای جلوگیری از گسترش گونه دلتا ورود به مالزی و تایلند را ممنوع می کند. به گفته هری روکه ، سخنگوی دفتر رودریگو دوترته ، رئیس جمهور فیلیپین ، ممنوعیت جدید از 25 تا 31 ژوئیه اعمال می شود.
پیشتر ، به دلیل وضعیت پیچیده همه گیری کووید -19 ، فیلیپین ورود افراد به هشت کشور از جمله هند ، بنگلادش ، امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) ، اندونزی ، نپال ، عمان و پاکستان را ممنوع کرد. و سریلانکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *