کیم اون سوک-کیم هی سون-یون دو-هیون-لیدن ماسک هایی به ارزش 300 میلیون بوی بد اهدا کرد

[ad_1]

[세계연합신문 장운조 기자] نمایشنامه نویس کیم اون سوک ، بازیگر کیم هی سون ، خواننده یون دو هیون (YB) ، دی جی و تهیه کننده Raiden (RAIDEN) ارزش عشق و اشتراک را به اشتراک گذاشتند.

این چهار ماسک اهدایی ، چاپ شده با طراحی و تکنیک های چاپ برای انتقال عشق و راحتی به کودکان نیاز به گرما از کرونا.

بر این اساس ، بازیگر کیم اون سوک تاج را تحویل داد ، کیم هی سون قلب داشت ، خواننده یون دو هیون یک نهنگ با ریش سفید داشت ، و دی جی و تهیه کننده لیدن یک پیام صمیمانه را با نت های موسیقی به او منتقل کرد.

طراحی کیم اون سوک یک تاج را بیان می کند و او امیدوار است که کودکان بتوانند به عنوان یک شاهزاده خانم و یک شاهزاده از ارزش ، عشق و احترام برخوردار شوند.

طرح قلب کیم هی سون ، که به معنی قلب است ، عشق ، امید را برای کودکان و آرزوهای سلامتی را منتقل می کند.

Dueclet ، که به معنای لذت آسمانی چاپ یک طرح با استفاده از تکنیک های حکاکی دست ساز و ایجاد ماسک با دست است ، روی کارهای فوق کار می کند امیدوارم قلب آنها با عشق و لذت به کودکان مبتلا به ویروس کرونا منتقل شود.

نمایشنامه نویس کیم اون سوک 100 میلیون بوی بد به انجمن مراکز منطقه ای کودکان کره اهدا کرد ، بازیگر کیم هی سونگ 100 میلیون ماسک بدبو با طرح قلب به کودکان آسیب پذیر اهدا کرد. برای ماسک برای طراحی نت موسیقی به گروه کر کودکان کم شنوا و گروه Isori.

آنها امیدوارند که با استفاده از این فرصت ، این ماسک نه تنها به یکبار مصرف تبدیل شود ، بلکه به محیطی و نشانه ای تبدیل شود که بتواند پیام عشق و اشتراک را منتقل کند و امیدوارند که تأثیر خوب گسترش یابد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.