کیم مین سئوک با استیضاح موافقت می کند “اگر در مورد قاضی قانون شکنی سکوت کنید ، کار شورای ملی را کنار می گذارید”

[ad_1]

مجله اتحادیه جهانی
مجله اتحادیه جهانی

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار کیم سونگ ووک = کیم مین سئوک ، عضو حزب دموکرات ، در روز 30 گفت ، “نماینده. لی تان هی در مراحل استیضاح قضات دادگستری نونگدان نقش دارد. وی درخواست کرد: “من می خواهم مردم با هم به من کمک کنند.”

نماینده كیم در مقاله ای كه در صفحه فیس بوك خود منتشر كرد ، گفت: “ماده 103 قانون اساسی شرط كرده است كه قضات باید مطابق وجدان خود بر اساس قانون اساسی و قانون به طور مستقل قضاوت كنند” و استقلال قضات را بیان می كند. هدف از محافظت از مردم با تصمیم گیری مطابق با قانون اساسی و قوانین ، بدون چشم پوشی از اختیارات.

وی گفت: “زیرا حاکمیت جمهوری کره به مردم بستگی دارد و تمام قدرت از مردم ناشی می شود.” به همین دلیل مجلس ملی ، نهاد نمایندگی مردم ، مجاز به پیگیری استیضاح قضات شده است. “

وی گفت: “اگر قاضی در انجام وظایف خود قانون اساسی یا قانون را نقض كند ، بیش از یك سوم اعضای شورای ملی می توانند مراحل كیفری را آغاز كنند.” وی روند استیضاح مندرج در قانون فعلی را توضیح داد.

“استقلال قضات زمانی محفوظ است که آنها مطابق قانون اساسی و قوانین به شرح حال خود محاکمه شوند.” در این صورت ، این منجر به چشم پوشی از وظایف شورای ملی خواهد شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *