گاسرو ، رئیس شهرستان Taean ، از شورای ملی و وزارت تجهیزات بازدید می کند و می خواهد در مورد برنامه جامع ملی برای ساخت بزرگراه ملی پل 38 Ion-Daesan Yeonryuk تأمل اولیه کند!

[ad_1]

[세계연합신문 김동근 기자] شهرستان گاسرو تیان بصورت فعالانه اداره می کند و از ابتدای سال با “ساخت بزرگراه ملی پل 38 ایوان-دائسان یئونریوک” که درخواست نظامی شش ماهه است ، با مقامات مهم دیدار می کند.

به گفته این شهرستان ، Ga County در دومین جلسه برای دیدار با رئیس جمهور Jin Son-mi از وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل و “ساخت بزرگراه ملی 38 پل Iwon-Daesan Yeonryuk” ، پروژه اصلی به شورای ملی رفت. “پروژه بزرگ Gwanggaeto” “دومین برنامه جامع شبکه ملی راهداری” است و درخواست کرد که همکاری فوراً در “برنامه 5 بزرگراه ملی و نقشه ملی” منعکس شود.

رئیس کمیسیون حمل و نقل زمینی ملی ، رئیس جین سون می ، پس از دریافت گزارشی در مورد پروژه Taean که مدتها در انتظار آن بود ، ابراز همدردی با لزوم تمدید جاده ملی 38 بین ایوان و دایسان ، تمایل دیرینه ساکنان Taean دوباره قول یک ارزیابی مثبت را دادند.

در آن روز ، گا گون از شورای ملی دیدار کرد و از وزارت استراتژی و دارایی واقع در شهر سجونگ بازدید کرد و به تلاش خود برای انعکاس برنامه های پروژه در سطح بالا ادامه داد.

در آن روز ، مهمانی Ga-Gun-su مسافت عظیم 400 کیلومتری را فروخت تا برنامه های سطح بالای پروژه ساخت و ساز Iwon-Daesan Yeonryuk را منعکس کند ، که بخشی از تمایل Ga-gun برای تحقق این پروژه است ، که ضروری است. اهمیت برای توسعه منطقه ای.

به طور خاص ، بازدید از وزارت استراتژی و دارایی در این روز یک استراتژی برای اصرار بر پوشش سریع پروژه است که هم اکنون در دست بررسی است و اینکه آیا “نقشه راه ملی 2” توسط وزارت زمین ، زیرساخت درخواست شده است و حمل و نقل برای بررسی پروژه ساخت و ساز پل Yvonne es Daesan Yonryuk. این بر اساس ارزیابی از وضعیت است که “ممکن است در موفقیت یا شکست کسب و کار تأثیر بگذارد.

گاسرو گفت: “به منظور اجرای پروژه گوانگژو بزرگ ، یک پروژه کلیدی که موتور رشد برای آینده Taean خواهد بود ، ما همچنان به طور فعالانه پاسخ خواهیم داد و با دولت و شورای ملی در این زمینه مشورت خواهیم کرد تا بیشترین بهره را ببریم. “بهترین تلاشها برای تهیه برنامه و بودجه ملی. من همه کارهای ممکن را انجام خواهم داد “

از طرف دیگر ، رئیس منطقه گا با وزارت زمین ، حمل و نقل و امور دریایی ، وزارت استراتژی و دارایی ، انستیتوی امور زمینی ، حمل و نقل و دریانوردی کره ، م Instituteسسه حمل و نقل کره و سایر کشورها ملاقات کرد اعضای مجلس شورای ملی ، فعالانه نیاز و منطق پروژه های مختلف منطقه ای را پیشنهاد می دهند. بازتاب نهایی “پروژه بزرگراه ملی 38 پروژه ساخت پل Iwon-Daesan Yeonryuk” در “طرح 5 ساله شکل” تهیه شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *