گالری Yangju Impression ، فروشگاه ناخن ناخن ناژئون کیم جئونگ-یئول “Light of Cheonbong” را برگزار کرد

[ad_1]

گالری چشمگیر

[세계연합신문 김도형 기자] یانگژو سیتی از 9 تا 26 میزبان نمایشگاه “Chonbong Light” توسط کیم جونگ یول ، تولید کننده لاک ناخن در ناجون ، در گالری برداشت طبقه 3 در طبقه 3 تالار شهر یانگژو خواهد بود.

علاوه بر کار جدید کیم جئونگ یول “Najeonsan Sluice Wall Hanging” (2019) ، 15 کاردستی مانند Jagaejang ، Soban و Ham و همچنین پنج اثر از اعضای شاگرد Cheon Bongnajeon در مورد لاک محافظ به نمایش در خواهد آمد.

کیم جئونگ یول ، سازنده لاک ناخن ، استاد کره ای 179 پوند و ارزش فرهنگی نامحسوس 24 پوندی گیونگی دو است که از سال 1985 تجارت خود را در یانگژو آغاز کرد و از طریق ترکیبی خلاق از تکنیک های سنتی و حس های مدرن ، لاک ناخن های ناژئون را ایجاد کرد.

به طور خاص ، نقاشی دیواری بزرگ “Yangju Byeolsandaenori Mask and Dance Sawi” (2001) بر روی دیوار داخلی تالار شهر نصب شده است و تاکنون به طور فعال در حال کار و انتقال است.

روزهای هفته از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر می توان به صورت رایگان این نمایشگاه را مشاهده کرد و سایر جزئیات را می توان در وب سایت تالار شهر یانجو مشاهده کرد.

یک مقام رسمی شهر گفت: “آثاری که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده بهترین لاک ناجون به نمایندگی از کره است و شما می توانید ظرافت و شکوه فوق العاده ای را ببینید” تسلط یک استاد از طریق فیلم حاوی مراحل. “

از طرف دیگر ، گالری برداشت Yangju فضایی برای سرگرمی فرهنگی در یک م institutionسسه عمومی است که برای تأمین نیازهای فرهنگی شهروندان ایجاد شده است و بیش از 10 رویداد نمایشگاهی در سال برگزار می کند ، از جمله نمایشگاه هایی که توسط موزه شهر Yanggukin در Yanju برگزار می شود. .

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.