گام هایی برای آینده ، مانند موسسه کشاورزی چونگ بوک ، پروژه تحقیقاتی خنثی از کربن

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] م Instituteسسه فناوری کشاورزی Chungcheongbuk-do در مجموع 207 پروژه دارد که شامل 18 کار خنثی از کربن است که در سال 2021 به اتمام می رسد و 43 کار برای رشد آینده ، از جمله مزارع هوشمند و تحقیقات نیمه گرمسیری ، توسط متخصصان از حوزه های مختلف مانند دانشگاه انجام می شود. استادان ، کشاورزان ، کارکنان تحقیق و راهنمایی و غیره مشخص شد که بررسی پروژه تحقیقاتی در تاریخ بیست و نهم انجام شده است.

شورا دستورالعمل جدیدی را برای تحقیق در مورد کربن خنثی تصویب کرد ، که به عنوان یک کار ملی در سطح دولت ظاهر می شود ، با این هدف که از طریق تحقیقات مستمر کشاورزی حتی در بحران بی سابقه تاج 19 ، ناامیدانه به مردم مواد غذایی پایدار و ایمن ارائه دهد.

علاوه بر این ، ما وظایف مختلف معقول نظیر رشد انواع جدید در پاسخ به تغییرات آب و هوایی را داریم که بیشتر در زمینه های کشاورزی اخیر مورد نیاز است ، توسعه فن آوری های هوشمند کشاورزی از طریق معرفی فناوری چهارم انقلاب صنعتی و توسعه محصولات کشاورزی سازگار با محیط زیست. فن آوری برای دستیابی به تخصص آلی در چونگ بوک. بحثی صورت گرفت.

به ویژه برای ایجاد یک پایه تولید پایدار برای محصولات ویژه در منطقه چونگ بوک ، که دارای مزایای مقایسه ای سنتی مانند انگور ، هندوانه و عناب هستند و تقویت رقابت کشاورزی چونگ بوک ، مانند صنعت حشرات و توسعه حق بیمه کره شرابهایی با پتانسیل رشد بی پایان جدید

سونگ یونگ سئوپ ، مدیر انستیتوی استانی برای تحقیقات و توسعه کشاورزی ، گفت: “من فکر می کنم منطقی است که ما یک هیئت مدیره برای آزمایش و پروژه های تحقیقاتی را به موازات اسناد شخصی و مکتوب در میان اقدامات اندازه گیری اجتماعی تاج 19 انجام دهیم. من گفتم: “ما قصد داریم تمام تلاش خود را برای استخراج نتایج تحقیقات عملی و سلامت محور انجام دهیم تا همه شهروندان با انجام یک پروژه تحقیقاتی برای هدایت فناوری کشاورزی آینده نگر ، پیام” امید روستایی و بهداشت شهری “را تجربه کنند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *