گانپو سیتی ، دومین مدرسه طراحی نوآورانه برای کارمندان دولت

[ad_1]

مراسم فارغ التحصیلی اولین مدرسه طراحی ابتکاری کارمندان دولت در سال گذشته در شهر گانپو

[세계연합신문 이영호 기자] گانپو سیتی برای تشویق کارمندان دولت با استعداد آینده برای نوآوری و همگرایی ، دومین مدرسه طراحی ابتکاری را از ماه مارس اداره می کند.

دومین مدرسه طراحی خلاقانه پس از سال گذشته بر اساس پیشنهاد شهردار هان دی هی است ، که همیشه سعی در مدیریت نوآوری داشته و می خواهد به طور استراتژیک و فعالانه به محیط های اجتماعی که به سرعت در حال تغییر هستند پاسخ دهد و کارمندان دولت نوآور را که آینده را هدایت می کنند ، تشویق کند. سال Gunpo. این برنامه آموزش ویژه ما است.

این شهر قصد دارد با طراحی حدود 25 کارمند از سطح 6 تا 8 ، یک مدرسه طراحی ابتکاری را از مارس تا نوامبر راه اندازی کند.

محتوای اصلی آموزش شامل آموزش نوآوری و ظرفیت سازی برای رهبری ، آموزش در محل کار ، بازدید و آموزش در محل است ، و به ویژه در سال جاری تأکید بر آموزش عمیق برای شناسایی چالش های استراتژیک آینده برای سال های نوآوری بود از گانپو

همچنین ، در پایان سال ما قصد داریم گزارشی از پروژه های تحقیقاتی ادارات برای پاداش دادن به کارمندان عالی و انعکاس پروژه های بزرگ در مدیریت شهرداری ارائه دهیم.

یک مقام مسئول گانپو سیتی گفت: “ما نقاط قوت و ضعف مدرسه طراحی ابتکاری در سال گذشته را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد و برای ارتقا. کارمندان مدنی آینده نگر با کارایی و بهره وری بیشتر کار خواهیم کرد.”

از طرف دیگر ، گونگپو سیتی قصد دارد گروه سیاسی تحقیقاتی را با هدف افرادی كه سال گذشته از اولین دانشكده ابتكار طراحی فارغ التحصیل شده اند ، سازماندهی مجدد كند تا آن را به عنوان یك اتاق فكر از شهر گانپو توسعه دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *