گانگوا-گون ، 31 روستایی جدید انتخاب شد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Ganghwa-gun در تاریخ 26th اعلام کرد که انتخاب رئیس روستا برای هماهنگی و یک جهش جدید در مرحله نهایی است.

در گانگوا-گون 188 رهبر وجود دارد. از این تعداد ، 31 نفر در سال جاری به تازگی منصوب شده اند و یک نفر در مرحله انتخاب به عنوان رئیس جمهور است.

اهالی روستا که دارای اعتماد به نفس قوی و مقامات امنیتی قوی ، روحیه داوطلبانه و روحیه سیمول هستند ، به عنوان رئیس مجمع عمومی انتخاب شده اند. مدیر لی نقش ترویج سیاست های نظامی ، درک نیازهای اداری ، ارائه آنها به آژانس های اداری ، جمع آوری نظرات ساکنان و شروع و پیشنهاد پروژه های مورد نظر را بازی می کند. با این حس اداره محلی ، مردم سایر مناطق رشد می کنند و به عنوان سیاستمداران نماینده منطقه عمل می کنند.

با این حال ، اختلافات بین ساکنان اغلب در طول انتخابات لی ژانگ عمیق تر می شود. بیش از نقش و اقتدار رهبر ، گاهی اوقات صداهای قوی و نبردهای مسئولانه در میان دهقانان می آیند و می روند.

در واقع ، وی قانون استخدام مجدد را نقض کرد و دوباره نامزد انتخابات شد ، هرچند که بعد از بیش از 10 سال ریاست جمهوری دوره ریاست جمهوری وی به پایان رسید. در این روند ، عبارت “به راه انداختن جنگ ، سلطه و غیره” ظاهر شد و درگیری بین ساکنان عمیق تر شد.

برای جلوگیری از جلوگیری از پرونده اطلاعاتی ستوان ژنرال و مدیریت جنگ ، ارتش در سال 2014 برای مدت دو سال این ستوان را گذراند و به طور کلی به او اجازه داد فقط یک بار در سمت خود بماند. علاوه بر این ، رویه ها و روش های حصول اطمینان از انصاف و شفافیت در روند انتخابات رئیس جمهور به روشنی مشخص شده است. در فوریه 2019 ، به منظور تضمین تخصص و استقلال لی ، قانون آرام شد ، به طوری که این مدت دو سال بود و فقط دو انتصاب متوالی مجاز بود.

یکی از رهبران محلی گفت: “لی ژانگ کلید دموکراسی عادی است ، که به طور مستقل و خودمختار با هماهنگی و هماهنگی بین مردم برخورد می کند.”

یک مقام نظامی گفت: “انتخاب یک رهبر که ساکنان آن برای هر روستا دستورالعمل و دستورالعمل نظامی خود را دارند ، نباید مانعی برای هماهنگی ساکنان باشد و باید رهبر برای خدمت در صف مقدم انتخاب شود تا از این کار جلوگیری کند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *