گروه داوطلب یونگدونگ گونگ برای تعمیر خانه های ساکنان ، مرکز تعمیرات منازل

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] صبح روز 5 ، گروهی از داوطلبان سیب بهشت ​​متعلق به مرکز داوطلبین Yongdong-gun (رئیس کوانگ-هئون کیم) از خانه یک عمه (69 ساله) در Myodongri ، Yanggan-mion بازدید کردند ، که توسط باد آسیب دیده و انجام شده است.

فعالیت های داوطلبانه در آن روز برای کمک به ساکنان مسن سازمان یافته بود که در اثر شدت وزش باد در 28 ماه گذشته گذشته آسیب دیدند.

حدود 10 داوطلب صبح زود جمع شدند تا بخشی از سقف شکسته را با سقف حلبی جایگزین کنند.

سقف ، که در اثر هجوم شکسته شده بود ، با دست گروه داوطلب کاملاً تعمیر شد و لی مو که به او کمک شده بود ، از کمک داوطلبان تشکر کرد.

رئیس کوانگ هئون کیم گفت: “من بسیار متاسفم که اخبار مربوط به ساکنانی که با کرونا 19 دست و پنجه نرم می کنند مشکلات ناشی از وزش باد را تشدید کرده است ، بنابراین ما با اعضا همکاری کرده ایم” کمک بزرگی به افراد مسن ما بیشتر بر همسایگان خود تمرکز خواهیم کرد و در ایجاد فرهنگ اشتراک تلاش خواهیم کرد. “

از سوی دیگر ، گروه داوطلب گامامو سازمانی است که اسناد ، تعویض پتو و تعمیر سقف ها را برای افراد آسیب پذیر (افراد مسن که به تنهایی زندگی می کنند ، معلول و غیره) ارائه می دهد.

او به طور فعال در خدمات داوطلبانه جنبش Hanmauum شرکت می کند ، که هر ساله توسط مرکز داوطلبان برای بازسازی خانه های ساکنان سازمان داده می شود و به عنوان یک سازمان داوطلب عالی شناخته می شود که به تعمیر خدمات عمومی برای تأسیسات عمومی مانند تالار سالمندان و تالار دهکده اختصاص دارد.

مرکز داوطلبان Yeongdong-gun آموزش برش کاغذ و کفپوش را در اتاق جلسات کوچک در طبقه 2 مرکز از 19 به منظور پرورش داوطلبان در بازسازی خانه ها از 19 برای تشدید فعالیت ها در تعمیر خانه هایی که تقاضای آنها افزایش می یابد ، ارائه می دهد. .

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.