گروه مالی BNK · سینه برای مراقبت های اجتماعی ، کمک های مالی برای کمک به همسایه

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] به احترام سال نو میلادی ، گرماگرم مشاغل محلی و جمع آوری سرمایه در بوسان در حال بیداد است.

شهر بوسان اعلام کرد که مراسم اهدای تعطیلات سال نو میلادی را با گروه مالی BNK و صندوق مراقبت های اجتماعی در بوزان در ساعت 3:30 بعد از ظهر برگزار می کند.

در مراسم اهدای این روز ، گروه مالی BNK انتظار می رود که با 400 میلیون درآمد کسب کرده و کمک مالی دلپذیری را برای عشق به همسایگان انجام دهد. این کمک مالی بسته ای از نیازهای روزانه به ارزش 50،000 بوی بد است و در تعطیلات سال نو میلادی به 8000 خانوار کم درآمد در بوسان ارائه می شود.

صندوق مراقبت های اجتماعی در بوسان نیز 600 میلیون کمک مالی خواهد کرد. پیش بینی می شود کمک 600 میلیون وون به عنوان هزینه های زندگی ویژه برای 12000 خانواده کم درآمد و خانوارهای آسیب پذیر تأمین شود. به طور خاص ، صندوق رفاه اجتماعی جامعه در بوسان همچنین 159 میلیون KRW کمک مالی برای حمایت از خانوارهای بحران زده در تاج 19 برای حمایت از تعطیلات گرم سال نو از همسایگان مبتلا به تاج 19 فراهم می کند. قصد دارد از طریق انجمن افسران رفاه اجتماعی بوسان (رئیس کیم یانگ شین) به خانوارهایی که به دلیل کرونا 19 مشکل زندگی دارند ارائه شود.

بایون سئونگ وان ، سرپرست شهرداری بوسان ، گفت: “شخصیت و کمک های مالی این بار با دقت به طبقه کم درآمد در منطقه بوسان تحویل داده خواهد شد.” مهم نیست که چقدر شلوغ باشد ، ما همچنان تلاش خواهیم کرد ما با به اشتراک گذاشتن به یک شهر شاد بوسان تبدیل می شویم. “

در همین حال ، گروه مالی BNK از سال 2008 به مدت 13 سال پروژه مشترک همسایه را برای احیای بازارهای سنتی محلی و حمایت از افراد محروم تبلیغ می کند. از طریق این پروژه ، گروه مالی BNK در مجموع 9.3 میلیارد بوی بد گواهی هدیه سنتی به بازار ، اقلام نگهداری ظرف های تعطیلات و بسته های برکت برای نیازهای روزانه همسایگان کم درآمد در بوسان تحویل داد.

به عنوان بخشی از این پروژه ، صندوق رفاه اجتماعی جامعه در بوسان همچنین هزینه های زندگی ویژه سال نو قمری و چوسوک به ارزش 1.2 میلیارد بوی بد هر ساله را برای فقرا در منطقه تأمین می کند و این کمک مالی با وقف بوسان

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *