گروه مشارکت شهروندان چچن برنده جایزه بهترین بازیگر و جایزه خلاقیت برای درام زندگی آنین در پزشک شد

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] موزیکال “Ahnin-in Doctor Medical” توسط گروه برای مشارکت دوستانه شهروندان Jecheon City (مدیر عامل شرکت میها شین) برنده جایزه بهترین بازیگری (Kwon Young-sik) و جایزه خلاق تئاتر Life (Jeong Ok-yong) شد ) از 3 جایزه تئاتر کره ای.

نمایش موزیکال “پزشک پزشکی آنین” که به عنوان یک پروژه توسعه دوستانه باشگاه در سال 2020 ایجاد شده است ، یک ترکیب موسیقی از داستان یون هی-بزودی ، اولین پزشک زن از خاندان چوسون است.

گروه مشارکت شهروندان شهر جچئون به عنوان بازیگر مستقیماً کارگردانی ، برنامه ریزی و شرکت می کند و پاسخ گرمی به جشن هفته برابری جنسیتی در شهر جچئون و اجراهای جشنواره دوستی شهری دریافت کرد.

نماینده میها شین گفت: “به عنوان یک خانه دار معمولی ، شرکت در این نمایش به عنوان یک بازیگر موسیقی یک چالش بود ، اما خوشحالم که یک جایزه قابل توجه دریافت کردم.” “من از زحمات اعضای زیادی که چندین ماه به سختی آموزش دیدند سپاسگزارم.”

در همین حال ، Group گروه مشارکت مدنی شهروندان دوستانه شهروندان شهر جچئون ، که در ژوئن 2019 راه اندازی شد ، به طور فعال در فعالیت ها شرکت می کند ، پروژه های مختلفی را که نشان دهنده دوستی زنان و برابری جنسیتی است ، مانند پروژه خیابان برای ایمنی زنان (جاده کالی) و پروژه جشنواره شهر دوستانه زنان

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *