گروه هنری شهر بوچون ، کنسرت Untact در ژانویه

[ad_1]

[세계연합신문 김도형 기자] گروه هنری Bucheon City شروع به تبدیل اجرای ژانویه به یک کنسرت غیر حضوری می کند. در نتیجه کنسرت سال نو برای سال نو 2021 می توانید در خانه لذت ببرید.

گروه Bucheon-pil و Bucheon City Choir به ترتیب ویدیویی ضبط شده از این کنسرت را در ماه مه و ژوئن در یوتیوب منتشر کردند و اولین کنسرت آنلاین خود را برگزار کردند. مجدداً ، با در نظر گرفتن این واقعیت که اعضای مقیاس بزرگ نمی توانند از نظر اجتماعی روی صحنه فاصله داشته باشند ، برنامه کوچکی با کمتر از 50 بازیکن تهیه می شود و ضبط صفحه بین افراد با حفظ یک بازه مشخص انجام می شود. در مورد Bucheon-pil ، یک نفر و یک پایه موسیقی استفاده می شود و همه اعضا به جز ساز بادی هنگام پوشیدن نقاب اجرا می کنند.

اولین اجراهای سال جدید که می توان با لمس استقبال کرد ، 269مین کنسرت منظم Bucheonpil “کنسرت سال نو” و 148 مین کنسرت منظم کر Bucheon City “کنسرت سال نو” سرود سال نو است.

کنسرت سال نو در بوچون پیل توسط ویلسون نگ ، معاون رهبر سئول برگزار می شود. ویلسون نگ یکی از برجسته ترین رهبران ارکستر امروز است که سال گذشته مقام سوم مسابقات بین المللی هدایت “ماهلر” ، برنده مسابقه بین المللی هدایت “سوتلانوف” در سال 2018 و برنده مسابقه بین المللی هدایت “گئورگ سولتی” در سال 2017 شد. در این اجرا ، او آهنگ های رقص از هر کشور را تحت عنوان “رقص” ارائه می داد ، اما سطح از راه دور به 2.5 مرحله ارتقا یافت و برنامه تغییر کرد. برنامه اصلاح شده به عنوان مقدمه اپرای فلوت جادویی موتزارت ، مقدمه اپرای Don Giovanni ، مقدمه غار Fingal مندلسون و سمفونی هفتم بتهوون انتخاب شد.

کنسرت سال نو گروه کر کر بوچون توسط کیم سون آه ، یک متخصص موسیقی قدیمی و مدیر موسیقی Collegium Bocale Seoul و Collegium Musikum Seoul برگزار شد. رهبر ارکستر کیم سونگ آه نوازنده ای است که به دلیل اجرای اصلی موسیقی کلاسیک در سطح بین المللی نیز شناخته می شود. در این کنسرت سال نو او اولین قسمت را با موسیقی قدیمی مانند مندلسون ، فورت و هایدن ساخت که در این کنسرت سال نو آرام و راحت شنیده می شود. عملکردی را نشان می دهد که راحتی را به همراه دارد

کنسرت سال نو ارکستر فیلارمونیک بوچون و گروه کر بوچون به ترتیب از کانال های تلویزیونی Arte و YouTube پخش می شود.

در همین حال ، یک کارمند گروه هنری شهر بوچئون گفت: کرونا 19 حدود یک سال طول می کشد و کنسرت های دست نخورده اجتناب ناپذیر می شوند. به اصطلاح دوران عادی جدید نیز وارد دنیای موسیقی شده است. بسته به شرایط ، برنامه اجرای امسال باید انعطاف پذیر باشد ، بنابراین فرصت های زیادی برای نمایش آنلاین برنامه های مختلف اجرای وجود دارد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *