گزارش اضطراری 24 ساعته در مورد کودک آزاری در Goesan-gun

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] Goesan-gun اعلام کرد که از نوامبر گذشته یک سیستم 24 ساعته برای پذیرش گزارش های خشونت علیه کودکان ایجاد و راه اندازی کرده است.

مطابق با قانون اصلاح شده رفاه کودک ، در اکتبر سال گذشته ارتش کار کودک آزاری را که قبلاً توسط آژانس محافظت از کودک انجام شده بود به ارتش منتقل کرد و یک افسر کودک آزاری تعیین کرد.

ارتش یک سیستم تلفنی اضطراری 24 ساعته برای کودک آزاری ایجاد کرده و تمام مراحل گزارش کودک آزاری را به عنوان اقدامات اضطراری درمان و جدایی انجام می دهد.

هنگامی که گزارشی از کودک آزاری دریافت می شود ، یک افسر کودک آزاری بلافاصله پلیس را برای انجام تحقیقات و اقدامات اضطراری و اطمینان و محافظت از امنیت کودک همراهی می کند.

برای اطمینان از ایمنی کودکانی که توسط سیستم عمومی برای پیش بینی کودکان در معرض خطر به آنها اطلاع داده می شود ، ما قصد داریم تحقیق عمیقی درباره 3 سالگی انجام دهیم که مدت طولانی در م institutionsسسات آموزشی غایب هستند و معاینات بهداشتی انجام نداده اند برای نوزادان و کودکان و کودکانی که موسسه را ترک کرده اند.

“ما با شناسایی زود هنگام خشونت علیه کودکان ، حمایت از قربانیان و اقدامات سختگیرانه در برابر سو ab استفاده کنندگان ، ایمنی کودکان را تضمین خواهیم کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *