گوانگسان گو ، GapJil نه! هزار ثروت بله بدست آورد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در شرایطی که تقاضای بیش از حد ساکنان از پرسنل امنیتی خسته کننده بحث و جدال درباره به اصطلاح “gap-jil” است ، یک خانه مسکونی وجود دارد که ساکنان و کارمندان دفتر مدیریت در آن یک جامعه گرم با “هزار ثروت” ایجاد می کنند .

در اول ، مرکز اداری رفاه اجتماعی در گوانگسان گو ، گوانگجو-گو ، گوانجو ، یک خانه آپارتمانی را ارائه داد که ارزش سود سودآور را دارد و با کارمندان دفتر مدیریت به عنوان یک پرونده غیر قابل بحث اشتراک گذاری می کند.

شخصیت اصلی ساکنان تراس مدرن Kumho Oulim در ساختمان مدرن علم و فناوری در Komsang 1-dong است. در 8 ژانویه سال جاری ، ساکنان خانه مسکونی محصولات ضد سرما مانند ژاکت های زمستانی ، کت های مقاوم در برابر حرارت و پنکه های هوای گرم را به کارمندان مسئول تمیز کردن و جداسازی فضای داخلی و خارجی مجموعه تحویل دادند. این امر به منظور ابراز سپاس و عشق به کارمندانی بود که هنگام مسافرت در داخل و خارج از مجموعه ، که نسبتاً گسترده تر از خانه های دیگر است ، برای تمیز نگه داشتن خانه تلاش می کنند. علاوه بر این ، کارگران امنیتی و دفتری با تحویل جعبه های چای لیمو و ناهار دلجویی کردند.

یانگ سئونگ-جو ، یکی از ساکنان حاضر در مراسم زایمان ، گفت: “من همیشه سپاسگزار بوده ام که کارکنان در تلاش برای مدیریت مجموعه بزرگ بودند و خوشحالم که فرصت تبریک می گویم.”

در این روز ، لباس ها و مواد غذایی به عنوان کمک مشترک 52 نسل درگیر در جمع آوری کمک های مالی “هزار سود خوشبختی” ، که توسط جلسه نماینده ساکنان (رئیس Ho-seung Choi) از 23 تا 27 دسامبر سال گذشته برگزار شد ، اهدا شد. این یک جمع آوری کمک مالی برای انتقال وفاداری ساکنان به کارمندان بود.

جمع آوری کمک مالی پیشنهادی از طرف رئیس جمهور چوی است و از سال 2019 ، زمانی که مستاجرها به داخل ساختمانهای آپارتمانی نقل مکان کردند ، ادامه دارد. این یک روش واریز 1000 یا بیشتر به دست آمده در حساب نماینده مستاجر آپارتمان است که در برنامه آنلاین برای هر خانوار اعلام شده است. در اولین سال خوشبختی Chunwon ، 37 نسل شرکت کردند و بیش از 700،000 کمک مالی وون برای تحویل محصولات هوای سرد به کارمندان جمع کردند.

هو سونگ چوی ، رئیس مستاجر خانه آپارتمانی ، گفت: “همه اعضایی که این مکان را به یک فضای اجتماع تبدیل می کنند ، مکانی برای کار برای بعضی ها و محلی برای زندگی بعضی ها ، خانواده ها هستند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.