گواهی هدیه Gangdong Love ، در تاریخ 5 فوریه ساعت 14:00!

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] گواهینامه هدیه عشق Kangdong که اولین بار سال گذشته صادر شد و با استقبال گسترده اهالی روبرو شد ، دوباره برگشته است. Gangdong-gu برای تقویت مصرف و افزایش فروش مشاغل کوچک ، از ساعت 2 بعد از ظهر 5 فوریه (جمعه) گواهی های هدیه عشق Gangdong را صادر و می فروشد.

Gangdong Love Gift Certificate یک گواهینامه هدیه موبایل است که هر کسی می تواند ماهیانه 700000 درآمد ماهانه برای هر شخص ، بدون توجه به محل زندگی خود خریداری کند و در مجموع می تواند 2 میلیون درآمد کسب شده برای هر نفر را جمع آوری کند. این نسخه در سه نوع صادر می شود: 10،000 وون ، 50،000 وون و 100،000 وون و یکی از 17 برنامه شامل برنامه های منحصر به فرد برای گواهی های هدیه (BF Zero Pay ، Check Pay ، Money Tree ، Focus ، Payco ، Shinhan Sol (SOL) و غیره) است. .)) ، می توانید از هرجایی خریداری کنید ، بنابراین راحت است.

سال گذشته ، به دلیل عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) ، که بر اقتصاد محلی تأثیر منفی گذاشت ، احساسات مصرف کننده کاهش یافت. در مجموع 29.5 میلیارد درآمد سال گذشته صادر کرد ، اما هر بار که در دور اول تا سوم صادر شد ، زودتر فروخته شد و مورد توجه اهالی قرار گرفت.

پیش بینی می شود امسال برای 10 میلیارد درآمد نیمه اول امسال صادر شود و تخفیف های ویژه 10 درصدی برگزار شود. Gu می تواند تخفیف های زیادی دریافت کند ، که انتظار می رود بار اقتصادی خانوارها را قبل از تعطیلات سال نو میلادی کاهش دهد و به افزایش فروش به صاحبان مشاغل کوچک کمک کند.

علاوه بر این ، از اول مارس 2021 (دوشنبه) ، استفاده از گواهینامه های هدیه عشق Gangdong به موضوعات ورودی / آکادمی زبان خارجی مشترک ، سالن های فیلم به طور مستقیم توسط شرکت های بزرگ اداره می شود ، فروشگاه های حق رای دادن که توسط شرکت های متوسط ​​و بالاتر اداره می شوند ، با فروش سالانه بیش از 1 میلیارد بوی بد که تاکنون مجاز به استفاده از آنها برای حمایت از صاحبان مشاغل کوچک بوده است. عملکرد را تقویت کنید. با این حال ، در مورد فروشگاه های مربوط به آکادمی و حق رای دادن ، مانند موسیقی ، هنر ، کامپیوتر و غیره که مربوط به کنکور نیستند ، گواهینامه های هدیه عشق Gangdong مانند گذشته در دسترس است.

لی یونگ-هونگ ، رئیس Gangdong-gu ، گفت: “من می خواهم از شما بخواهم که گواهینامه های محلی برای هدیه های عشق و Gangdong را در دست من ، که به راحتی با تلفن همراه قابل استفاده است ، حمایت کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *