گورو گو در حال آماده سازی اقدامات جامع برای تعطیلات سال نو میلادی است

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] در آماده سازی برای تعطیلات سال نو میلادی ، Guro-gu اقدامات جامعی را برای هر زمینه مانند تمیز کردن ، درمان اضطراری ، واکنش کرونا 19 و پارکینگ آماده کرده است.

Guro-gu در فصل تعطیلات از ساعت 11 صبح تا 2 بعد از ظهر یک اتاق تمیزکاری عمومی را اداره می کند تا ساکنان بتوانند سال جدید قمری را در یک فضای دلپذیر سپری کنند. یک جاروبرقی برای بررسی تمیزی خیابان اصلی ، جاده عقب و مکان های چند منظوره و رسیدگی فوری به شکایات دریافت شده برای تمیز کردن تعبیه شده است. دفع زباله از ساعت 11 صبح تا 2 بعدازظهر ساعت 20 به دلیل بسته بودن محل دفن زباله ممنوع است. مناطق دفع زباله موجود در روزهای دوشنبه ، چهارشنبه و جمعه را می توان پس از ساعت 20 در روز 15 و بعد از ساعت 8 در روز 14 در روزهای یکشنبه ، سه شنبه و پنج شنبه دفع کرد.

در فصل تعطیلات ما با یک گروه اطلاعات پزشکی کار می کنیم تا خود را برای ظاهر بیماران اورژانسی آماده کنیم. وی یک سیستم مراقبت فوری پزشکی 24 ساعته با م institutionsسسات فوریت های پزشکی مانند بیمارستان Daegu Guro و بیمارستان Guro Seongshim راه اندازی کرد و م institutionsسسات فوریت های پزشکی و داروخانه های تعطیلات را مدیریت کرد. در فصل تعطیلات ، خدمات فوریت های پزشکی و داروخانه های نگهبانان نیز در وب سایت دفتر بخش یافت می شوند.

Guro-gu سیستم اضطراری ستاد مقابله با کرونا 19 را در تعطیلات سال نو میلادی حفظ می کند و کلینیک های غربالگری را در مراکز بهداشت عمومی ، ایستگاه Sindorim و ایستگاه Oryu-dong اداره می کند.

ساعت کار از 9 صبح تا 6 بعدازظهر در کلینیک غربالگری مرکز بهداشت عمومی و از 12 تا 4 بعدازظهر در کلینیک غربالگری موقت در ایستگاه Sindorim و ایستگاه Oryu-dong است. کلینیک مراکز بهداشت عمومی روزانه ، کلینیک غربالگری موقت ایستگاه Sindorim از یازدهم تا سیزدهم و کلینیک غربالگری موقت Oryudong در یازدهم ، دوازدهم و چهاردهم باز است.

در تعطیلات سال نو میلادی ، Guro-gu نیاز به اعمال اقدامات پارکینگ متمرکز بر روی سیستم دارد که هیچ مانعی برای عبور و مرور وجود ندارد. اما برای جلوگیری از حوادث رانندگی ، پارکینگ غیرقانونی مانند پیاده روها ، مسیرهای پیاده روی ، تقاطع ها و …

برای سهولت مراجعه ساکنان به بازار ، پارکینگ به طور موقت در 6 جاده اطراف بازار Namguro ، Oryu Market ، Gaebong Jungang Market ، بازار محله Gocheok ، Gocheok Plaza و Garibong Market از 8 تا 15 اعمال خواهد شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *