گونجو سیتی ، ششمین دانشگاه مدنی گونجو ، دانشجویان تازه وارد را برای دوره های کشاورزی استخدام می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر گونجو دانش آموزان کلاس اول را از ششمین دوره کشاورزی دانشگاه گونجو برای شهروندان در سال 2021 تا 25 ام جذب می کند.

تعداد استخدام 30 دوره برای شاه بلوط و 30 دوره برای بازاریابی توزیع است و دوره آموزش 20 بار هر چهارشنبه از آوریل تا نوامبر است و 80 ساعت به پایان می رسد.

دوره آلبام شامل برنامه هایی مانند Albam Industry Trend، Growing Technology، Tours of Excellent Farms، Advanced Advanced Strategies، and Agricultural Accounting می باشد.

علاوه بر این ، ما قصد داریم از افتتاح فروشگاه های جداگانه YouTube و هوشمند پشتیبانی کنیم و آموزش های بیشتری را برای کسانی که می خواهند رضایت و انگیزه مشتری را برای یادگیری افزایش دهند ، ارائه دهیم.

شرایط لازم برای کشاورزانی است که در شهر گونجو زندگی می کنند و در حوزه قضایی پرورش یافته اند و کسانی که مالیات محلی را پرداخت نمی کنند می توانند پس از پرداخت کامل هزینه اقدام کنند.

در فرآیند شاه بلوط ، شاه بلوط باید حداقل 5/0 هکتار کشت شود و کشاورزان زیر 5 هکتار و کسانی که بیش از 5 هکتار دارند باید از نظر اندازه به یک اندازه انتخاب شوند.

شهروندان متقاضی درخواست می توانند فرم درخواست را از وب سایت مرکز فناوری های کشاورزی بارگیری کرده و از طریق پست یا پست الکترونیکی ارسال کنند یا مستقیماً به مرکز فناوری کشاورزی ارسال کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، با وب سایت مرکز فناوری کشاورزی گونجو یا تیم توسعه صلاحیت های اداره توسعه روستایی تماس بگیرید.

شیم گو دئوک ، مدیر مرکز فناوری کشاورزی ، گفت: “دوره کشاورزی در کالج Gonju یک دوره آموزشی برای کشاورزان نخبه است که پاسخ خود را به سرعت در حال تغییر محیط کشاورزی بهبود می بخشند و کشاورزی تخصصی را انجام می دهند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *