گوهونگ-گون ، بودجه دولت را برای سال آینده تأمین کنید شروع یک کار جدید “سر به سر”

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] Goheung-gun ، Jeollanam-do ، در پایان هفتمین دوره انتخابات مدنی با چالش افتتاح پروژه های جدید در پاسخ به تأمین بودجه دولت در سال 2022 برای دستیابی به هدف دوران 1 تریلیون وون در گوهونگ مواجه شد – بودجه اسلحه

با توجه به منطقه 15 در سالن هئونگ یانگ دفتر منطقه ، روسای همه بخش ها در رئیس Gun Gwi-geun Song حضور داشتند و گزارشی از پروژه های جدید در سال 2022 برگزار شد.

در طول جلسه توجیهی ، هر رئیس بخش گزارش و بحث مفصلی را به ترتیب بررسی مشاغل و نیازهای تجاری ، مشکلات و پیشنهادهای مورد انتظار برای پروژه های جدید کشف شده توسط هر بخش انجام داد.

در مجموع 80 پروژه جدید خزانه داری ملی برای سال آینده ، که در گوهونگ گون افتتاح شده اند ، 69.1 میلیارد KRW ، از کل هزینه های پروژه مورد نیاز پروژه ، از 2490.8 میلیارد درآمد کسب شده است.

پروژه های جدید افتتاح شده این بار با تمرکز بر شایستگی های محلی و پروژه های معلق که مربوط به رهنمودهای دولتی و سیاسی “نسخه کره ای معاملات جدید و اقتصاد آبی جئونام” از جئونام دو هستند ، به طور فشرده افتتاح شدند.

پروژه های بزرگ جدید شامل △ ایجاد بنیان برای یک مجموعه هوشمند باغبانی (5 میلیارد بوی بد) △ ایجاد تجهیزات تحقیقاتی برای قابلیت سرویس دهی در آینده وسایل نقلیه و آزمایش های نمایشی (30 میلیارد بوی بد) △ ترمیم رودخانه بوم شناختی Songancheon (20 میلیارد وون) 71 ، 7 میلیارد بوی بد) △ بازسازی لوله های فاضلاب قدیمی (11 میلیارد بوی بد) ، پارک یادبود Mem Goheung County (7.8 میلیارد بوی بد) △ Goheung Bongwangsan Dule-gil (1.5 میلیارد وون)

علاوه بر این ، گوهونگ-گون قصد دارد تا ماه مه ، زمانی که بودجه دولت برای سال 2022 از وزارت مرکزی به وزارت استراتژی و دارایی منتقل می شود ، به باز کردن و ارائه توصیه ها ادامه دهد.

گوئی گیون سونگ ، رئیس جلسه ، گفت: “تهیه اعتبار ملی برای پروژه ها بدون اعتبار پروژه و منطق اقناع دشوار است. پیشنهاد میکنم. “

وی همچنین گفت: “بیایید تمام تلاش خود را برای تأمین امنیت دولت و دولت در سال 2022 انجام دهیم ، مانند بهره مندی از مزایای كامل دولت مركزی و شبكه شخصی كارمندان دولت Jeonam-do برای پاسخگویی منظم و استراتژیك”

از طرف دیگر ، گوهونگ-گون موفق شد 172.2 میلیارد درآمد حاصل از بودجه دولت را به بودجه دولت در سال 2021 تأمین کند که نسبت به سال قبل 6.3٪ (10.2 میلیارد درآمد) افزایش یافته است. برای بهبود اتمام پروژه ، اولویت اصلی قرار دادن تمام قدرت اداری در خانه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *