گوهونگ-گون ، ساخت مرکز ملی ورزشی بندابی به طور جدی آغاز می شود

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] گوهونگ-گون اعلام کرد که در ژانویه سال جاری ، ساخت “مرکز ملی ورزش برای زندگی (معلولیت)” ، که به عنوان یک پروژه زنده SOC توسط وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی انتخاب شده بود ، در ژانویه سال جاری به طور جدی آغاز شد.

این پروژه یک سالن ورزشی چند منظوره ، سالن ورزشی چند منظوره ، سالن بدنسازی ، سالن ورزشی با ارزش کل پروژه 7.5 میلیارد KRW ، شامل 3 میلیارد هزینه KRW ملی است ، با مساحت 2516 متر مربع در مرکز فرهنگی Hohyeong-ri ، Goheung-eup . این مشاغلی است که پشتیبان ایجاد می کند.

در شهرستان ، مرکز ملی ورزش بندابی در محلی ساخته شد که امکانات ورزشی مانند زمین های ورزشی همگانی ، استخرها ، زمین های فوتبال و سالن های ورزشی در آن متمرکز شده است و این سایت به دلیل بهترین مکان برای اتصال به امکانات مختلف ورزشی در نظر گرفته شد. برنامه ها.

سال گذشته ، ارتش مسابقه طراحی معماری و خدمات طراحی اساسی و دقیق را به پایان رساند ، تمام مراحل اداری مانند مشاوره پروژه اولیه ، بررسی فن آوری ساخت و سازه Jeollanam-do و بررسی قرارداد را به پایان رساند و شرکت ساخت و ساز Geumjeong را انتخاب کرد. به عنوان یک پیمانکار و شروع به ساخت و ساز کرد.

گونسو گیونگ سانگ گفت: “ما امیدواریم که مرکز ورزشی بندابی در گوهونگ به مهد فعالیت بدنی افراد دارای معلولیت تبدیل شود و علاوه بر بهبود کیفیت زندگی و سلامت افراد دارای معلولیت ، مشارکت افراد معلول را نیز افزایش دهد. ساکنان در فعالیت های مختلف ورزشی و فرهنگی.

یک مقام نظامی گفت: “پس از تکمیل مرکز ورزشی بندابی ، انتظار می رود که در رفع ناراحتی استفاده از امکانات ورزشی برای معلولان که در استفاده از امکانات ورزشی ناراحتی زیادی در مقایسه با موارد دیگر متحمل شده اند ، کمک زیادی کند. بدون آسیب. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *