گیاهان و محصولات تجاری محصولات بهداشتی Daedeok-gu ، Metropolitan City Daejeon و Yuhan-Kimberly Daejeon

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Daedeok-gu ، Metropolitan City Daejeon ، یک قرارداد تجاری با کارخانه Daejeon Yuhan-Kimberly در دفتر دوم در منطقه برای حمایت از محصولات بهداشتی و بهداشتی برای رشد سالم جوانان دختر امضا کرد.

این توافق نامه برای نوید تلاش های مشترک ، مانند ایجاد یک سیستم همکاری در محل کار برای حمایت از زنان و نوجوانان کم درآمد با محصولات بهداشتی و بهداشتی به ارزش 400000 درآمد ماهیانه برای یک سال آینده با کمک های مالی جمع آوری شده از کارخانه Daejeon توسط یوهان-کیمبرلی.

به ویژه ، این شهر قصد دارد با حذف این برنامه از “کوپ بهداشتی حمایت از زنان و جوانان” ، برنامه ای را برای حمایت عملی از جوانان در نقطه نابینای رفاه اجتماعی آماده کند.

برتری یوهان-کیمبرلی! از ابتدای سال ، ما با اعتماد به نفس پروژه را مدیریت می کنیم و پشتیبانی از دستمال مرطوب قاعدگی ، آموزش قاعدگی ، آموزش جنسی جوانان و برابری جنسیتی را برای نزدیک به 50 سال ادامه می دهیم. پشتیبانی می کند

“ما از یوهان-کیمبرلی سپاسگزاریم که فضایی ایجاد کرده است که در آن جوانان می توانند با تأمل و پاسخگویی به دشواری هایی که در زندگی خود دارند ، سالم رشد کنند.” ” از جوانی “او گفت.

در این بین ، این منطقه از طریق پروژه حمایت از محصولات بهداشتی زنان و جوانان ، ماهانه از خرید محصولات بهداشتی برای نوجوانان از خانوارهای کم درآمد پشتیبانی می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *