گیونگ سانگنام-دو اقداماتی را برای احیای مصرف گل انجام می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] Gyeongsangnam-do با کمک “اقداماتی برای احیای مصرف گل” در حال پیشرفت است تا به پرورش دهندگان گل که از اثر کرونا 19 رنج می برند و از بحران صنعت رنگ عبور کنند کمک کند.

ابتدا زندگی گلهای اداری را با “افزودن گل به زندگی (+)” ارتقا دهید. با کمپین هایی مانند 1 دفتر ، 1 سبد گل ، 1 کارمند ، 1 گلدان و غیره ، گلها روزمره می شوند.

کمپین اهدای گل شکرگذاری نیز با “اشتراک گل سالگرد (÷)” اجرا می شود. در سالگردهای مختلف ، مانند روزهای تولد ، گل به یکدیگر اهدا می شود و ما کادر پزشکی ، والدین و معلمانی را که بر کرونا 19 غلبه می کنند تشویق می کنیم تا سپاس خود را با گل ابراز کنند.

علاوه بر این ، Gyeongnam-do قصد دارد سالانه 2730 سبد گلدان و گلدان به قیمت 58 میلیون خریداری کند. فضای اداری با قرار دادن آنها در دفاتر دفاتر استانی و شوراهای ولایتی چهار بار در ماه در فصل پیک و ماهی یک بار در خارج از فصل بهبود می یابد و با ایجاد حس ثبات روحی و روانی به کارمندان ، کارایی کار را بهبود می بخشد.

علاوه بر این ، برای ارتقا measures اقدامات احیای مجدد مصرف گل ، ما می خواهیم بیش از 900 سازمان و سازمان وابسته ، از جمله سازمان های بودجه ای در گیونگ نام و شهرها و شهرستان ها ، به طور فعال در جنبش احیای گل نقش داشته باشند.

علاوه بر این ، Gyeongnam-do برای تقویت فروش گل و تثبیت قیمت ها برای کشاورزان گل و پشتیبانی از نصب یک مرکز جامع توزیع گل ، 10 میلیارد هزینه پروژه در منطقه Gimhae ، منطقه اصلی تولید گل ، سرمایه گذاری کرده است. و تسهیلات تولید و توزیع را به منظور کاهش هزینه مدیریت تولیدکنندگان گل مدرن کنید. ما از 1.6 میلیارد هزینه پروژه به دست آمده پشتیبانی می کنیم.

مدیر اداره کشاورزی استان گیونگنام لی یونگ گون گفت: “ما امیدواریم که وقتی این گلها در مزارع گل یخ زده توسط کرونا 19 شکوفه می دهند ، بهار فرا برسد ، با این اقدامات برای احیای مصرف گل و من از شهروندان می خواهم از استانها نیز عاشق گلهایی هستند که مزارع گل با دقت تولید می کنند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *