گیژانگ-گون برای تقویت نشاط اقتصادی منطقه “اجرای فوری مالی” را ترویج می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] گیژانگ-گون برای اجرای اقتصاد معیشتی منطقه که تاج 19 راکد بود ، “اجرای سریع مالی” را برای اجرای فوری بودجه از ابتدای سال قبل از اجرای سریع دولت تشویق می کرد.

قبل از اجرای دستورالعمل های اجرای سریع دولت ، گیژانگ-گون برنامه های اجرایی فوری را برای همه بخشها به طور جداگانه تعیین می کند. هدف آن در سه ماهه اول امسال تأمین 199.4 میلیارد بوی بد است که 32.8٪ بودجه اولیه 604.5 میلیارد بدست آمده بدون احتساب هزینه های ذخیره است و قصد دارد 5872 میلیارد بوی بد (97 ، 1٪) بدست آورد.

برای دستیابی به این هدف ، ما بر تأیید پیش پرداخت و پرداخت پروژه های سرمایه گذاری کلان که تأثیر زیادی در میزان اجرای آن دارند ، متمرکز خواهیم شد و به طور فعال از موارد خاص اجرای سریع دولت ، مانند اعلام پیشنهادات فوری و برای اطمینان از اجرای به موقع بودجه توسط دولت سیستم اطلاع رسانی مادی ارائه شده است. این سیاست است.

به طور خاص ، “بررسی و بحث در مورد مسائل مربوط به بخشها” در 4 ژانویه با حضور رئیس منطقه برای بحث در مورد برنامه اجرای فوری و طرح بهبود نرخ اجرا ، افتتاح پروژه های جدید ، ترویج سیاست های ویژه ، بودجه دولتی و افتتاح پروژه های عرضه عمومی. “تیم اجرای عملکرد” ​​برای نظارت بر پیشرفت هر پروژه و انجام مدیریت عملکرد شخصی ، مانند برگزاری جلسات توجیهی برای بخشهایی که عملکرد ضعیفی دارند ، هر از چندگاهی تشکیل می شود.

گیجیانگ-گون گفت ، “ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا عملکرد را بهبود بخشیم تا اجرای فوری مالی بتواند به عنوان راهنمای احیای اقتصاد محلی همراه با اجرای سریع دولت باشد.” ارتباط با آژانسهای مرتبط از طریق “پروژه مدیریت زرق و برق از نوع یونگ”. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *