یئونگدو گو خبرنگاران افتخاری را برای یونگدو نیوز استخدام می کند تا صداهای پر جنب و جوش منطقه را به تصویر بکشد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] یئونگدو گو ، شهر بوسان ، خبرنگاران افتخاری را برای یونگدو نیوز تا 19 فوریه استخدام می کند تا صداهای پر جنب و جوش منطقه را به خود اختصاص دهد.

Yeongdo-gu گزارشگر افتخاری Yeongdo News را برای دستیابی به اتفاق نظر با ساکنان و تقویت ارتباط با داستان زندگی آنها مدیریت می کند ، و گزارشگر افتخاری اخباری درباره اداره بخش و موارد نامعلوم را در خبرنامه Yeongdo ، که ماهانه از طریق زمینه منتشر می شود ، ارائه می دهد. نقش کانال ارتباطی با کودک

خبرنگاران افتخاری در یونگدو که این بار استخدام می کنند ، از ماه مارس با سیاست ارائه انواع دیدگاه های جدید با گسترش گروه سنی ، که قبلا فقط از بزرگسالان تشکیل شده بود ، برای جوانان به مدت یک سال فعال خواهند بود.

The Honorry Reporter اساسی های اصلی سیاست های سال نو چینی ، رویدادها ، اطلاعات زندگی و غیره را پوشش می دهد. att جاذبه ها و رستوران های سالن را کشف می کند cases موارد بی چون و چرای را کشف و توزیع می کند ، و برای مقالات پذیرفته شده هزینه نسخه خطی مقرر پرداخت می شود.

تعداد کارمندان حدود 10 نفر است و می تواند برای هر دانشجو ، کارمند اداره یا ساکن که علاقه مند به پوشش مکان و نوشتن مقاله است ، اعمال شود. جزئیات و روشهای کاربرد را می توان در وب سایت Yeongdo-gu یافت.

در همین حال ، یک مقام یونگدو گو گفت: “نقش خبرنگاران افتخاری که اخبار محلی را اطلاع می دهند و نظرات ساکنان سایت را اعلام می کنند بسیار مهم است.” “ما منتظر مشارکت ساکنانی هستیم که با شما با علاقه و علاقه به سال نو چینی. “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *