یانچئون ، یک محیط امن مدرسه برای کودکان ایجاد کنید

[ad_1]

کیم سو یانگ ، دفتر یانچئون گو

[세계연합신문 송원기 기자] یانگچئون گو “برنامه ایمنی راه برای کودکان” و “پروژه راهنمایی ایمنی کودک در فضای باز” را برای جلوگیری از حوادث جاده ای و ایمنی دانش آموزان دبستانی در سال 2021 تبلیغ کرد.

“برنامه ایمنی کودک در مدارس” برای گروهی داوطلب برای والدینی که بیش از 3 سال در خدمت کودکان هستند ، متشکل از مدارس ابتدایی شهر است. یک پروژه از طریق یک پیشنهاد عمومی درخواست می شود و مصلحت محتوای پروژه (منافع عمومی ، واقعیت و غیره) و همچنین اینکه آیا محاسبه مقدار پروژه مناسب است و غیره بررسی می شود. یک سازمان منتخب برای انجام پروژه های ایمنی در راه مدرسه یارانه به مدت یک سال دریافت خواهد کرد. پیشنهادات پروژه و برنامه های مناقصه عمومی تا 5 فوریه 2021 (جمعه) پذیرفته می شوند و اسناد و محتوای مربوط به مسابقه از طریق بخش اعلامیه های عمومی وب سایت سابق قابل بررسی است.

“اتوبوس مدرسه پیاده روی برای کودکان” پروژه ای است که در آن یک مربی ایمنی ترافیک ، متشکل از والدین با تحصیلات و تجربه گسترده در زمینه ایمنی ترافیک ، کودکان با مسیرهای مشابه را برای سفر به محل کار در یک زمان و مکان خاص جمع می کند تا با خیال راحت به مدرسه بروید و از مدرسه بروید. این پروژه ای است که منجر به پیشگیری از جرایم مختلف و همچنین آموزش ایمنی در ترافیک مانند نحوه استفاده از مسیر مناسب می شود و از سال 2012 با حمایت دولت شهر سئول اجرا می شود.

سال گذشته ، 12 مدرسه در سال 2021 در یک نظرسنجی مشارکتی که مدارس ابتدایی این شهر را هدف قرار داده بود ، متقاضی این پروژه شدند. این ناحیه در نظر دارد مربیان منتخب را با اعلام استخدام در ماه فوریه آموزش دهد و با تعیین مربیان طبق برنامه مدارس از ترم جدید در ماه مارس ، پروژه های مربوطه را ارتقا دهد.

کیم سو یانگ ، شهردار یانچنگ گفت: “تلاش برای ایجاد یک فضای امن برای رفت و آمد در جایی که والدین بتوانند فرزندان خود را با آرامش به مدرسه بفرستند مهم است ، اما همچنین همکاری فعال با رانندگان از جمله مهمترین موارد ممنوعیت غیرقانونی پارکینگ ، توقف در مناطق محافظت از کودکان و سفر به جاده ها و رانندگی کند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.