یانگ پی یونگ-گون ، “ارتباط هانمدانگ با ارتش” بصورت آنلاین در سال 2021 انجام شد

[ad_1]

[세계연합신문 김동근 기자] Yangpyeong-gun اعلام کرد که “ارتباط آنلاین Hanmadang با افراد نظامی” را در روز 27 در ساعت 2 بعد از ظهر سال جدید انجام خواهد داد.

سال گذشته ما برای برقراری ارتباط از هر شهر و روستایی بازدید کردیم و امسال یک بحث ویدیویی آنلاین (ZOOM) با موضوع “داستان یانگ پئونگ ، که ارتش 2021 امیدوار است!” برگزار خواهیم کرد.

این بحث به ترتیب زیر برگزار خواهد شد: ▲ تماشای یک فیلم تبلیغاتی برای برنامه نظامی برای سال 2021 ، ▲ پیشنهاد ایده های سیاسی برای توسعه شهرستان یانگ پئونگ به صورت گروهی ، conversation گفتگوی واقعی با رئیس شهرستان یانگ پی یونگ. آنها از گروهها تشكیل می شوند ، مباحث در مورد موضوعات مختلفی مانند جوانان ، جوانان ، احیای اقتصاد محلی و محیط طبیعی برگزار می شود و هر گروه یك تسهیلگر منصوب دارد.

پیشنهادات ساکنان پیام هانمدانگ به هر بخش مسئول ارسال می شود و با گفتگوهای مداوم بین ادارات مربوطه و شهرها و روستاها در دولت نظامی منعکس می شود.

چونگ دونگ گيون فرماندار شهرستان يانگ پيون گفت: “براي پايدار نگه داشتن يانپيون ، درگيري ارتش در درجه اول قرار دارد. ما از علاقه و مشاركت شما مي خواهيم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *