یانگ چونگ-مو مدیر اداره توسعه Saemangeum بیایید صنعتی سبز صنعتی Saemangeum ، اولین اجرای RE100 در جهان را به عنوان قطب صنایع جدید ایجاد کنیم

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] یانگ چونگ مو ، رئیس اداره توسعه Saemangeum ، در 22 ژانویه از GridWiz Co. مرکز کنترل عملیات یکپارچه و امکانات شارژ وسایل نقلیه الکتریکی را بازرسی کنید.

شرکت Gridwiz ، آموزشی ویبولیتین یک شرکت نوپا است که در سال 2013 تاسیس شده است و فروش سالانه 100 میلیارد درآمد در سال 2020 دارد.

در حال حاضر خدمات پایدار انرژی پاک را از طریق راه حل های مبتنی بر داده فراهم می کند ، منابع جستجو را مدیریت می کند (800 شرکت) و امکانات ذخیره انرژی را مدیریت می کند (34 شرکت ، 833 مگاوات ساعت).

کمیسار یانگ در مورد معرفی مشاغل از قبیل مدیریت تقاضا (مصرف انرژی ، کیفیت برق ، حداکثر مصرف انرژی ، تعرفه های برق فصلی و زمانی) از GridWiz مطالبی را شنید و در مورد چگونگی اعمال آنها در Saemangeum بحث کرد.

این کمیسیونر گفت: “به منظور ارتقا Sa Saemangeum به عنوان قطب Green New Deal و صنایع جدید ، ما نیاز به یک پاسخ پیشگیرانه در طول زنجیره ارزش (زنجیره ارزش) داریم ، مانند تولید ، توزیع و استفاده از انرژی سبز. “که GridWiz ، صاحب فناوری مدیریت سیستم و فناوری کنترل شارژ خودروهای الکتریکی ، با سرمایه گذاری در مجتمع صنعتی Saemangeum ، صنعت انرژی جدید را هدایت خواهد کرد.

در همین حال ، اداره توسعه Saemangeum در زمینه توسعه فناوری تولید و استفاده از هیدروژن سبز مبتنی بر بزرگترین انرژی تجدید پذیر 3 گیگاوات (GW) پیشگام است و در حال ایجاد مجموعه هوشمند Saemangeum Smart Green است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *