یوجو سیتی با اولین آزمایش PCR سریع کشور ، 5 روزه بازار ایمن را باز می کند و اقتصاد محلی را سوزاند

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] یوجو سیتی ، که از طریق اولین آزمایش PCR سریع کشور ، تأثیر مهمی در پاسخ پیشگیرانه و جلوگیری از گسترش منطقه ای کرونا 19 دارد ، اولین بازار تست PCR سریع 5 روزه کشور را افتتاح کرده و باعث احیای اقتصاد محلی شده است.

در تاریخ 25 ژانویه ، شهر ججو یک مرکز بازرسی سریع PCR نصب کرد که می تواند نتایج را در عرض یک ساعت در ورودی بازار یوجو هانگول و مرکز رفاه اداری یونگانگ دونگ در تاریخ 25 ژانویه بداند. ما در یک منطقه ایمنی عمل کردیم که آزمایش های تاج 19 را انجام می دهد.

در روز بازار پنجم ، یک برچسب منطقه ایمنی بین بازرگانان و مغازه هایی که آزمایش PCR سریع انجام دادند توزیع شد تا شهروندان با اطمینان خرید کنند و ماسک PCR سریع بین کسانی که آزمایش کرونا را دریافت کردند توزیع شد. 19

شهردار یوجو لی هانگ جین ، که در منطقه منطقه ایمنی بازار Hangul گشت زده بود ، ابراز امیدواری کرد که ناراحتی صاحبان مشاغل کوچک و شهروندانی که از بازار سنتی متضرر از تعطیلی بازار روز یوجو استفاده می کنند ، تا حدودی برطرف شود.

شهردار خوشحال است که “برای جلوگیری از گسترش کرونا 19 بازار در روز پنجم تعطیل شد ، اما درد و تلفات تجارت کوچک به حدی بود که نگرانی های زیادی وجود داشت.

پس از آزمایش PCR سریع ، Yeoju City یک مرکز تست انتقال سریع PCR برای کارگران حمل و نقل مانند زندان Yeoju ، انجمن Daesoon Jinri Yeoju ، مرکز نقاشی KEO ، کارخانه KCC Yeoju ، تجارت Yeoju و مراقبت از بزرگسالان. و 17 عفونت بدون علامت تشخیص داده شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *