یونگجه گو ، در ارزیابی کلی افشای اطلاعات به عنوان “بهترین” موسسه برای 3 سال متوالی انتخاب شده است

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] یونگجه گو از وزارت مدیریت عمومی و امنیت رتبه “بهترین” را در “ارزیابی کلی افشای اطلاعات برای 2019 ~ 2020” دریافت کرد. در نتیجه ، وی به سه سال متوالی پس از سال 2018 به مقام انتخاب “بهترین” موسسه دست یافت.

ارزیابی کلی افشای اطلاعات به منظور تضمین حقوق مردم و اطمینان از مشارکت و شفافیت در کار موسسه انجام شده است.

ارزیابی توسط یک گروه ارزیابی خارجی متشکل از گروه های مدنی و کارشناسان بر اساس information اطلاعات مقدماتی disc افشای اولیه △ پردازش ادعاها satisfaction رضایت مشتری 10 شاخص در مجموع در 4 حوزه انجام شده است. 4 ارزیابی ناکافی.

Ku تخمین کاملی از △ تعداد پیش ثبت نام نشریات اطلاعاتی accuracy صحت متن اصلی △ انطباق با استانداردهای دقیق عدم افشای اطلاعات △ عملکرد تجزیه و تحلیل تقاضای مشتری و به ویژه رضایت مشتری را دریافت کرده است.

“انتخاب بهترین موسسه برای سومین سال متوالی نتیجه تلاش ما برای گسترش و فعالیت مستمر افشای اطلاعات برای ارائه اطلاعات اداری بسیار متنوع است که ساکنان در مورد آن کنجکاو هستند.” من در آینده تمام تلاش خود را خواهم کرد.

از سوی دیگر ، یونگژه گو تنها دولت محلی در بوسان بود که در “ارزیابی کلی خدمات خدمات ملکی در سال 2020” رتبه “A” را دریافت کرد و به عنوان بالاترین رتبه در میان مقامات محلی کشور در “2020” انتخاب شد د – ارزیابی یکپارچگی نهادی عمومی »کمیسیون ملی حقوق.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *