یونگدونگ-گون برای پس از تاج آماده می شود و مشاغل جدیدی را برای غلبه بر “تمرکز” بحران باز می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] یونگدونگ-گون ، چونگ بوک ، در حال آماده سازی برای دوران پس از تاج است ، بحران ها را به فرصت تبدیل کرده و روی افتتاح پروژه های جدید تمرکز می کند که از ابتدای سال منجر به توسعه منطقه ای و خوشبختی مدنی می شود.

در دوم ، ارتش یک جلسه توجیهی برای افتتاح پروژه ها و سیاست های جدید برای اطمینان از هزینه های سفر ملی برای سالهای 23-2322 در سالن وضعیت دفتر منطقه برگزار کرد.

این جلسه توجیهی برای پاسخگویی فعال به موقعیت حاکمیت ایالتی ، مانند سیاست دولت نیودیل و شرایط داخلی و خارجی که به سرعت در حال تغییر است ، آماده شده و شامل پروژه هایی است که گامی برای توسعه منطقه ای در دولت نظامی خواهد بود.

پروژه های بسیار مثر در زمینه های مختلف از جمله حل و فصل ناراحتی ساکنان ، بهبود کیفیت زندگی ارتش ، بهبود شرایط استقرار و ارتقا گردشگری شناسایی شده است.

در کل 20 پروژه به ارزش 73.1 میلیارد وون است.

هر بخش بیش از یک پیشنهاد دریافت کرد و ادامه یافت و پروژه ها و سیاست های مختلف جدید خارج از سیستم یا سیستم فعلی در نظر گرفته شد.

به ویژه ، پروژه های مختلف با هدف غلبه بر بحران و توسعه منطقه ، مانند پروژه معاملات جدید انرژی های تجدیدپذیر در روستای سئوزیل ، ایجاد یک مرکز برای تجربه علمی کودکان با انرژی های تجدیدپذیر جدید و خدمات بهداشتی و درمانی ICT برای افراد مسن توجه آنها را جلب کردند.

ارتش با توجه به استراتژی توسعه هر منطقه ، مناسب بودن سیاست های دولت و امکان تأمین بودجه دولت در آینده ، به دنبال امکان سنجی این پروژه بود.

بر اساس محتوای توجیهی ، ارتش قصد دارد سال آینده ، پس از بررسی و تکمیل کامل ادارات مربوطه ، پروژه ها و برنامه های پیشنهادی عمومی وزارت مرکزی را به طور فعال بررسی کند.

در طی جلسه توجیهی ، پارک Se-bok در جلسه توجیهی گفت: “در سال گذشته ویروس کرونا ، دولت نسخه کره ای از سیاست New Deal برای بهبود سریع و جهش به زندگی روزمره را اعلام کرد ، و پرسنل نظامی باید پاسخ فعال دهند و انعطاف پذیر. روند

وی سپس پرسید: “برای توسعه منطقه و بهبود کیفیت زندگی ارتش ، لطفاً تلاش کنید تا پروژه های جدید را به طور فعال باز کنید تا پایه های جهشی جدید را در منطقه ایجاد کنید.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *