یونگدوک-گان گرفتار غیرقانونی سرطان برف جوان و سرطان برف زن است

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Yongdok-gun یک قایق ماهیگیری را پیدا کرد که به طور غیرقانونی توسط یک خرچنگ برفی جوان و یک خرچنگ ماده برفی اسیر شده بود.

وزارت امور دریایی و شیلات Yeongdeok-gun ، افسر ارزیابی شیلات ، در 21 اعلام کرد که در ساعت 8:30 صبح 21 ، در بندر Daejin 2 در دریای سرزمینی ، کشتی T (7.31 تن) در دریای سرزمینی به اتهام نقض قانون مدیریت شیلات گرفتار شد.

به گفته یونگدوک-گون ، مشخص شد که این قایق ماهیگیری در مجموع 76 حیوان را به طور غیرقانونی صید کرده است ، از جمله 72 خرچنگ جوان برفی و 4 خرچنگ برفی ماده.

یونگدئوک-گون قصد دارد در تاریخ 30 ام توقف ماهیگیری ، دستور اداری را به کشتی ماهیگیری تحمیل کند و پس از بررسی پرونده ، پرونده به دفتر دادستانی ارسال می شود.

طبق قانون مدیریت شیلات ، دستگیری و توزیع خرچنگ های برفی جوان و خرچنگ های برفی ماده زیر 9 سانتی متر به شدت ممنوع است و تخلفات این مجازات به حبس بیش از دو سال یا جریمه نقدی بیش از 20 میلیون بدست آمده مجاز نیست.

Yeongdeok-gun قصد دارد تا 31 ژوئن ، زمانی که تولید خرچنگ برفی در نتیجه فصل اخیر ماهیگیری خرچنگ برف ، پایان می یابد ، به سرکوب حفاظت از منابع خود در برابر خرچنگ برفی ادامه دهد.

کیم جئونگ-تائه ، معاون رئیس Yeongdeok-gun ، گفت: “ما با ادامه سرکوب برای محافظت از منابع خرچنگ Yeongdeok ، غذاهای دریایی نماینده یونگدئوک ، در حفاظت از منابع خرچنگ پیشگام خواهیم شد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *