یونگنانگ-گو با گسترش “1000 كتاب قبل از مدرسه بخوانید

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] Jungnang-gu گفت كه كتابخانه محلی شهرداری در تلاش است تا Jungnang Book Reader را به عنوان یك پروژه مطالعه پیش دبستانی كه به مدت 21 سال گسترش یافته ، ایجاد كند.

برنامه خواندن هزاران کتاب قبل از مدرسه برنامه ای است که به کودکان 5-7 ساله اجازه می دهد تا برای مدت 3 سال 1000 کتاب بخوانند تا در دوره رشد مغز عادت خواندن ایجاد کنند.

به طور خاص ، نه تنها کودکان شرکت می کنند ، بلکه والدین می توانند با هم بخوانند تا به فرزندان خود کمک کنند تا عادت های خواندن را شکل دهند تا استقبال ساکنان بسیار خوب شود.

در حال حاضر 6 کتابخانه شهرداری ، 18 کتابخانه عمومی کوچک ، 27 کودکستان و کودکستان در منطقه وجود دارد و از سال جاری موسسات شرکت کننده گام به گام گسترش می یابد ، به طوری که 4125 کودک از 137 مکان ، از جمله مهد کودک ها و مهد کودک های دولتی و خصوصی می تواند شرکت کند مشارکت در بازخوانی هزار کتاب با مراجعه به کتابخانه و هر م institutionسسه قابل اجرا است.

علاوه بر این ، پیش بینی می شود امسال با تهیه برنامه های متنوعی مانند جشنواره کودک “خواندن هزاران کتاب” برای کودکانی که “خواندن هزاران کتاب” و فعالیت های آموزشی و تجربی والدین برای والدین کودکان درگیر شده اند ، به یک پروژه متنوع تر تبدیل شود. .

علاوه بر این ، یک ویدئو ایجاد و پیوند داده شد تا هدف و محتوای پروژه 1000 کتاب قبل از مدرسه را بخواند و توجهات را جلب کند. همه “خواندن 1000 کتاب قبل از مدرسه” ، ارائه شده توسط “ارزش” ، ماهیت رسمی پروژه خواندن و “هزاران کتاب مبارک ما” ، حاوی بازخورد واضح از خانواده های شرکت کننده است. هر دو فیلم تبلیغاتی را می توان از طریق کانال رسمی YouTube Jungnang-gu Office مشاهده کرد.

در همین حال ، در مجموع 2565 نوزاد در دوره پیش دبستانی در مطالعه پیش دبستانی شرکت کردند و 52 کودک به 1000 خواندن دست یافتند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *