یونگول-گان ، کمک هزینه کشاورز تا 15 مارس دریافت می شود

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Yeongwol-gun از 15 فوریه تا 15 مارس ماه آینده درخواست کمک هزینه 2021 برای کشاورزان (نهادهای مدیریت کشاورزی) را دریافت می کند.

برنامه حمایت از کشاورزان و ماهیگیران برای اولین بار در سال جاری برای بهبود کیفیت زندگی کشاورزان و حفظ پایدار کشاورزی و روستاهای ماهیگیری اجرا خواهد شد. واجد شرایط بودن یک کشاورز است که بیش از دو سال به عنوان ساکن Gangwon-do ثبت شده است تا یک روز قبل از 1 ژانویه سال درخواست و از تاریخ درخواست آدرس در Yeongwol-gun دارد. بعلاوه ، حداقل به مدت 2 سال به طور مداوم به عنوان نهاد مدیریت کشاورزی ثبت شود و سطح زیر کشت باید 1650 درجه یا بیشتر و کمتر از 20 هکتار باشد. با این حال ، کارمندان دولت ، مدیران و کارمندان م institutionsسسات عمومی ، همسران و افرادی که درآمد غیرکشاورزی 37 میلیون یا بیشتر دارند مستثنی هستند.

برنامه های شغلی تا 15 مارس در دفاتر شهرها و روستاهای محل زندگی شما پذیرفته می شوند و کمک هزینه 700000 بوی بد در هر خانوار در سال است که با گواهی های هدیه Gangwon و ارز محلی Yeongwol پرداخت می شود. Yeongwol-gun قصد دارد در نیمه اول سال پس از انتخاب دریافت کنندگان ، با بررسی دقیق شرایط صلاحیت ، کمک هزینه را پرداخت کند.

دای کیونگ کیم ، رئیس مرکز فناوری کشاورزی ، مرکز فناوری کشاورزی Yeongwol-gun ، گفت: “من امیدوارم که کشاورزان برای توسعه پایدار و درآمد پایدار کشاورزان در این پروژه هموار شرکت کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *