یونگ گو ، اینچئون ، برای یک شغل حرفه ای انتخاب شده است

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] اینچئون جونگ گو اعلام کرد که وی برای دومین سال متوالی در پروژه عرضه عمومی وزارت اشتغال و کار در سال 2021 ، پیشنهاد جدید شغلی ، انتخاب شده است.

پس از سال گذشته ، یونگ گو در مسابقه امسال برای یک پروژه شغلی شرکت کرد و دو پروژه انتخاب شدند که ارزش کل پروژه 60 میلیون وون را فراهم کردند. “پروژه جدید شغلی میانه” یک پروژه باز و نگهداری شغل است که از تخصص و تجربه متخصصان 50 تا 70 ساله اخیراً بازنشسته استفاده می کند.

پروژه هایی که امسال در یونگ گو انجام می شود “بازدید از کتابخانه های کوچک” و “بازدید از مشاوران شغلی” است. در یک برنامه درسی سیستماتیک. این مشاغلی است که بحث ها و رهنمودهای خواندن را انجام می دهد. مشاغل Visiting Business Consultant از یک اتوبوس کاری برای اجرای یک برنامه مرتبط با کار برای ساکنین بازدید شده توسط یک مشاور حرفه ای استفاده می کند و به ساکنان اجازه می دهد تا با جستجوی مرکز رفاه اداری مجاور ، مشاوره شغلی بگیرند. این یک پروژه برای افزایش قابلیت دسترسی با استخدام مشاورانی است که آنها می توانند دو خرگوش صید کنند: ایجاد شغل در جینجو و حمایت از اشتغال برای ساکنان.

قرار است دو پروژه فوق پس از انتخاب شرکت کنندگان با اعلام استخدام در اوایل ماه مارس و راه اندازی پروژه در اوایل آوریل ، در کل 8 ماه تا دسامبر اجرا شود.

شهردار گو هونگ یونگ سانگ گفت: “از طریق این پروژه ، ما به همه تلاش های خود برای ایجاد شغل ، از جمله پیشنهادات عمومی برای پروژه های شغلی ، ادامه خواهیم داد تا بتوانیم از شین جین که برای ورود مجدد به بازار محل کار مشکل دارد حمایت کنیم ، که توسط کرونا 19 تشدید شده است و با بهبود نرخ اشتغال ساکنان ، اقتصاد را احیا می کند. من هر کاری خواهم کرد “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *