یون یون هی “اعتراف شگفت آور” من می توانم بدون پول زندگی کنم … هنوز هم در کتاب بانکی خود پول ندارم ” [은혜로그in]

[ad_1]

On’Grace Login ‘،’ تعادل بازی در طول برنامه! انتخاب فیض؟ ضبط فیلم

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار کیم دو هیونگ = بازیگر یون اون او با بازی تعادل سلیقه خود را نشان داد.

در تاریخ 28 ، یون اون در کانال YouTube خود “Gunghye Login” ، “بازی برای تعادل در طول برنامه!” ویدئویی با عنوان “چگونه Grace را انتخاب کنم؟”

در این ویدئو ، یون اون او با مدیر خود به بازی تعادل رفت. از میان اولین س questionsالات ، “بازیگر و خواننده” ، من بلافاصله بازیگر را انتخاب کردم.

یون اون هی با صراحت پاسخ داد ، “من نمی توانم زیاد خوانندگی کنم تا خواننده شوم” و باعث خنده شد.

در پاسخ ، مدیر با لبخند پرسید ، “آیا به بازیگر اطمینان داری؟” اما “اینطور نیست. بازیگر مطمئن نیست. اما آیا یک مدیر می تواند هنرمند خود را اینگونه به دردسر بیندازد؟

علاوه بر این ، یون اون او توجه کرد ، هنگام انتخاب غذای مورد علاقه خود مرغ را به جای پیتزا ، همبرگر به جای ساندویچ و بستنی را به جای تنقلات انتخاب کرد.

On’Grace Login ‘،’ تعادل بازی در طول برنامه! انتخاب فیض؟ ضبط فیلم

به ویژه ، در آن روز ، یون اون او با قاطعیت گفت: “شما می توانید بدون هر دو زندگی کنید” ، “بدون تلفن همراه و بدون پول زندگی کنید” و سپس “بدون پول زندگی” را انتخاب کرد.

او به مدیر خندید و گفت: “من هنوز پول ندارم. پول زیادی در دفترچه حساب خود ندارم. من به آن عادت کرده ام.”

علاوه بر این ، یون اون هی گفت: “وقتی استرس می کنم ، وقت تنها دارم” در برابر “من با مردم ملاقات می کنم و با کلمات تصمیم می گیرم.” من دریا را دوست دارم ، نه کوه ها آنها پاسخ دادند که فوتبال از بیس بال بهتر است.

از طرف دیگر ، وقتی از او خواسته شد بین “آشپزی و نقاشی” یکی را انتخاب کند ، یون اون گفت: “عکس ها کمی استرس آور می شوند. پخت و پز کار دشواری نیست زیرا پس از خدمت به شخصی شادی وجود دارد. اما اگر نتیجه خوب نباشد تصاویر دشوار هستند ، این همان سرگرم کننده است ، اما احساس کاملاً متفاوت است. “وی با افشای نگرانی ها و جنبه های این هنرمند توجه ها را به خود جلب کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *