یو سونگ مین ورزشکار IOC از Chungbuk-do بازدید می کند

[ad_1]

نمایه عضو IOC Seung-min

[세계연합신문 김준경 기자] در روز 27 ، یو سونگ مین ، یک ورزشکار و عضو کمیته بین المللی المپیک (IOC) ، از دفتر استان Chunbuk بازدید کرد و با فرماندار شی جونگ لی و مقامات WMC دیدار کرد.

از زمان انتصاب مجدد رئیس کمیته استراتژی بین المللی ورزش و رئیس انجمن تنیس روی میز کره ، سفر کمیسار سون مین یو اولین بازدید دولت محلی در سال جاری بود.

در این جلسه ، فرماندار لی شی جونگ از کمیته مدیریت هنرهای رزمی جهانی خواست تا برای تأمین وضعیت بین المللی ورزش همکاری کنند و از چهار استان منطقه چونچئون خواست تا برای پیروزی در یونیورسیاد با یکدیگر متحد شوند.

کمیسر سونگ مین یو گفت: “جذب یونیورسیاد چونگچئونگ بسیار مهم است ، زیرا هرگز یک رویداد ورزشی بین المللی در منطقه چونگچئونگ برگزار نشده است.”

علاوه بر این ، وی ارزیابی کرد که “میزبانی WMC از تسلط آنلاین هنرهای رزمی جهان در سال جاری برای غلبه بر بحران کرونا 19 مورد توجه جامعه ورزشی بین المللی قرار گرفته و تأثیر مثبتی در تأمین جایگاه بین المللی خواهد داشت. از WMC. ”

کمیته استراتژی بین المللی ورزش ، جایی که یو رئیس هیئت مدیره است ، از زمان انعقاد قرارداد تجاری برای گسترش جهان تسلط بر هنرهای رزمی در خارج از کشور ، در نوامبر 2018 با کمیته استادان هنرهای رزمی جهانی کار می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *