یک استراتژی برای ورود به کالج از دوران تاجگذاری ، که با اتاق آموزش آنلاین برای والدین حل شده است

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] در تاریخ 27 ، Dongdaemun-gu یک اتاق آموزش آنلاین والدین در مرکز مشاوره دانشگاه Dongdaemun برگزار می کند.

مرکز آموزش والدین برنامه ای است که توسط مرکز پذیرش کالج Dongdaemun در آخرین چهارشنبه هر ماه انجام می شود. از “راهکارهای حمایت از پذیرش دانشکده در سال 2022 برای دوران پس از تاجگذاری”.

مدیر مرکز ، سئونگ-هان باک ، یک استراتژی پشتیبانی ارائه می دهد که می تواند به طور موثر به سیاست های تغییر یافته برنامه به دلیل کرونا 19 بر اساس تجربه چندین ساله خود در رهبری علمی پاسخ دهد.

با شروع این سخنرانی ، مدرسه آنلاین والدین موضوعات متنوعی را در رابطه با امتحانات ورودی چهارشنبه آخر هر ماه ارائه می دهد و اطلاعات ارزشمندی را برای کمک به والدین در تصمیم گیری در مورد ثبت نام فرزندشان ارائه می دهد.

پس از پایان سخنرانی ، این وب سایت برای مرکز مشاوره دانشگاه Dongdaemun و کانال اینترنت DBS Dongdaemun-gu Office ، که کانال YouTube را پخش می کند ، باز است تا هر کسی بتواند یک دوره را بگذراند.

مرکز مشاوره دانشگاه Dongdaemun تسهیلاتی است که توسط Dongdaemun-gu و Yuway ، یک متخصص کنکور برگزار می شود و هر ساکن Dongdaemun-gu می تواند مشاوره رایگان کنکور دریافت کند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفا با مرکز مشاوره دانشگاه Dongdaemun تماس بگیرید.

Deok-yeol Yoo ، رئیس دفتر Dongdaemun-gu ، گفت: “این مدرسه برای کمک به پر کردن شکاف اطلاعات کنکور برای دانش آموزان و والدینی که به دلیل غیبت کلاس زیاد به دلیل طولانی بودن ، اطلاعات ندارند ، کمک کرده است کرونا 19 و در هنگام کنکور بسیار متغیر است. “” ما در ایجاد Dongdaemun-gu ، یک شهر آموزشی پیشرو پیشگام خواهیم بود که نه تنها با کاهش هزینه های آموزش خصوصی بلکه با افزایش برنامه های ثبت نام با ارائه برنامه های مختلف برای تأمین نیازها ، جامعه آینده را هدایت می کند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *