یک بایونگ-یونگ ، شهردار ویونگبو ، در مورد تجارت کره بحث می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در تاریخ 29 ژانویه ، آه بیونگ یونگ ، شهردار Uijeongbu ، سلام سال نو را با دبیرکل کره ، Kiwon Yang Jae-ho و دیگر مقامات و Choi Young-ho ، رئیس انجمن شهر بادیجه در Uijeongbu به اشتراک گذاشت و در مورد انتقال کره به گفتگو پرداخت. و ساخت یک استادیوم خاص Go.

سپتامبر گذشته ، شهر Uijeongbu توافق نامه تجاری با کره Kivon و استان Gyeonggi را برای انتقال کره Kivon و ساخت یک استادیوم ویژه Go امضا کرد ، و درخواست بررسی سرمایه گذاری مرکزی را کرد و درخواست کمک مالی ویژه برای اصلاح Gyeonggi-do را داد.

این شهر متقاضی پروژه حمایت از تسهیلات ارتقا sports ورزش وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی در ماه فوریه است و قصد دارد پس از خدمات اساسی و دقیق پروژه از مارس تا مارس 2022 ، ساخت آن را در مارس 2022 آغاز و در دسامبر 2023 به پایان برساند.

احترام سال نو و بحث های تجاری با حضور اهن بیونگ-یونگ ، شهردار Uijeongbu ، دبیرکل م Generalسسه کره ای یانگ جه هو ، جئونگ دونگ-هوان ، رئیس گروه بازرگانی موسسه کره ، پارک جین سئو ، رئیس تیم برنامه ریزی استراتژیک انستیتوی کره ، Bae Cheol-geun ، رئیس تیم تولید رادیو و تلویزیون موسسه کره ای و Choi Yang-ho ، رئیس انجمن شهر Badjuk Wijongbu.

در همین حال ، قبل از جلسه ، مسئولان موسسه کره ای از سایت استادیوم Go بازدید کردند و در مورد برنامه های آینده با مقامات بخش ورزش Uijeongbu گفتگو کردند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *