یک سردخانه در کالیفرنیا و بخش اورژانس بیش از حد Covid-19 | جهان

[ad_1]

در بیمارستانی در اورنج کانتی ، آمبولانس ها در مقابل بخش مراقبت های ویژه صف کشیده بودند و بیماران Covid-19 در راهرو اتاق اورژانس شلوغ بودند.

در سایر مناطق آسیب دیده ، مانند شهرستان لس آنجلس ، 1 بیمار Covid-19 هر هشت دقیقه می میرد. وسایل نقلیه یخ زده به منظور افزایش ظرفیت ذخیره سازی بیماران اضافه شده است.

بخش اورژانس ، سردخانه در کالیفرنیا به دلیل Covid-19 بیش از حد زیاد شده است - عکس 1
“یک اتفاق که وقتی بیمار Covid-19 کاملاً در رختخواب است این است که ما نمی توانیم از جامعه عمومی مراقبت کنیم. و این نگرانی بزرگی بود زیرا ما از رختخواب خارج شده بودیم. این اتفاق می افتد که ما مبتلا به بیماران Covid-19 هستیم ، هر تختی اشغال شده است ، هر پرستار و پزشک باید از بیماران Covid-19 مراقبت کند. سپس ما تلاش کردیم تا در موارد اضطراری استاندارد از جامعه مراقبت کنیم »، گفت: جیم کینی ، پزشک اورژانس در بیمارستان پراویدنس.
گرچه کالیفرنیا از نوامبر 2020 در اکثر ایالت ها شرایط سخت مسکن را وضع کرده است ، اما کالیفرنیا با تقریباً 2.6 میلیون مورد – از بیش از 1 میلیون بیشتر از ایالت همسایه – در ایالات متحده از نظر تعداد عفونت های Covid-19 پیشرو است. بیش از 28000 مورد مرگ Covid-19 در کالیفرنیا رخ داده است که پس از نیویورک و تگزاس دوم است.
بخش اورژانس ، سردخانه کالیفرنیا به دلیل Covid-19 بیش از حد زیاد شده است - عکس 2

پیش از این ، مقامات اورنج کانتی به بیمارستانها اجازه دادند در صورت داشتن اتاق ، بیماران را جابجا کنند. اما اکنون که بیشتر بیمارستان ها بیش از حد جمعیت دارند ، این سیاست برداشته شده است.

“مشکل در حال حاضر این است که تعداد زیادی بیمار در بیمارستان بستری هستند که ما زمان قبلی را نداریم. خوشبختانه ، ما تجربه و توانایی درمان این بیماران را داریم ، اما تعداد بیماران بستری در حال رشد و حیرت انگیز است. “

دکتر گلدبرگ همچنین از مردم آمریکا خواست برای کاهش سرعت گسترش Covid-19 کمک کنند: “Covid-19 واقعی است. این تهدید کننده زندگی است. این باعث از بین رفتن افراد در هر سنی می شود. ما نیاز به همکاری داریم ما باید اینها را با هم پشت سر بگذاریم. ما باید ماسک بزنیم ، فاصله اجتماعی داشته باشیم ، قرنطینه کنیم ، در صورت امکان واکسن بزنیم و در برخی از اوقات شرایط را کنترل کنیم و بر آن غلبه کنیم. اما همه ما باید این کار را با هم انجام دهیم. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *