یک سونگ نام شهردار گوری جلسه ای رو در رو با مددکاران اجتماعی افتخاری برگزار می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] از 26 ژانویه تا 8 فوریه ، Guri-si یک کنفرانس آنلاین برای مددکاران اجتماعی افتخاری در 8 دانگ برگزار می کند.

این جلسه به منظور دستیابی فعال برای کمک به خانوارهایی که در بحران زندگی خود به دلیل گسترش اخیر کرونا 19 با مشکل روبرو شده اند ، با گوش دادن به غرور و سختی های تجربه شده هنگام کار به عنوان یک مددکار افتخاری اجتماعی در این شهر برگزار شد. رهنمودهایی برای فعالیتهای آینده.

با شروع Galmae-dong در 26 ژانویه ، ما در نظر داریم که با 8 دونگ با مددکاران اجتماعی افتخاری ملاقات کنیم ، پیشنهاداتی را که در طول جلسه شنیده ایم منعکس کنیم و به دنبال راه کار برای Guri بگردیم.

◌◌ خان ، که در این کنفرانس شرکت کرده بود ، گفت: “من با افرادی ملاقات می کنم که به دلیل ماهیت کارشان امرار معاش می کنند. هر وقت به آنها کمک می کردم و از خدمات اجتماعی آنها دیدن می کردم ، احساس پاداش و سپاس می کردم. “

شهردار آن سونگ-نام گفت: “مددکاران اجتماعی افتخاری وظایف مهمی را بر عهده دارند ، از جمله یافتن خانه های آسیب پذیر در نقطه کور رفاه که زنده ماندن برای آنها دشوار است اما نمی توانند کمک بخواهند.” امیدوارم که نه. من آن را دارم . ”

در همین حال ، کارمندان افتخاری خدمات اجتماعی شهر گوری در 23 ژانویه 2019 مراسم افتتاحیه را برای حل نقطه کور رفاه محلی برگزار کردند و با سفارش 465 نفر شروع به کار کردند. در حال حاضر ، 604 نفر در 8 ساختمان به طور فعال در گشودن خانوارهای بحران زده ، تحویل کالاهای حمایت شده و داوطلبانه مشارکت دارند. شبکه ای باریک برای ایمنی انسان در حال تبلیغ و ایجاد است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *